Kosmetologinė lempa su lupa ECO LED

59.80

Kosmetologinė lempa su lupa ECO LED yra inovatyvus ir ekonomiškas pasirinkimas profesionalams, kurie ieško aukštos kokybės apšvietimo.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kosmetologinė lempa su lupa ECO LED.

Kosmetologinė lempa su lupa ECO LED yra inovatyvus ir ekonomiškas pasirinkimas profesionalams, kurie ieško aukštos kokybės apšvietimo. Ši lempa išsiskiria savo energijos taupymu, nes naudoja mažai energijos ir gali veikti iki 50,000 valandų. Tai reiškia, kad ji ne tik padeda sutaupyti elektros sąnaudas, bet ir yra patvari.

Lempa užtikrina puikų ir tolygų apšvietimą, kuris yra būtinas atliekant preciziškus darbus, tokie kaip manikiūras, pedikiūras, permanentinis makiažas ar depiliacija. Jos šviesa yra pakankamai ryški, kad atskleistų smulkiausias detales, tačiau neperkrauna akis, todėl yra idealus pasirinkimas ilgai dirbantiems specialistams.

Viena iš lempos savybių – neatspindintis stiklas. Jis nevargina akis ir sumažina skausmą net ilgai dirbant. Tokios savybės yra ypač vertinamos kosmetologijos, odontologijos ir veterinarijos sferose, kur reikalingas aukštas dėmesys ir tikslumas.

Komplektacijoje rasite ne tik lempos-lupos įrenginį, bet ir papildomus priedus, kurie palengvina naudojimą ir pritaikymą įvairiose darbo situacijose. Tai apima spaustukus tvirtinimui prie stalo, kurie užtikrina stabilumą ir lankstumą, maitinimo laidą, garantiją, 63 LED šviesos diodus, kurie suteikia 900 liumenų šviesos intensyvumą, 230 V įtampą, 10W galios ir 3 dpi raišką.

Ši kosmetologinė lempa su lupa ECO LED yra puikus pasirinkimas profesionalams, ieškantiems kokybės, patvarumo ir komforto savo darbo vietoje.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 3.3000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kosmetologinė lempa su lupa ECO LED”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *