Kosmetologinė lempa su lupa Elegante 6014 60 LED

93.59

Ši lempa-lupa yra patikimas įrenginys, kuris ne tik padeda atlikti tikslų darbą, bet ir prideda profesionalumo jausmą darbo vietoje.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kosmetologinė LED lempa-lupa ELEGANTE 6014 60 SMD 5D (tvirtinama prie paviršių)

Kosmetologinė lempa-lupa „Elegante 6014“ iš „ELEGANTE REDLINE“ serijos yra aukštos kokybės įrenginys, sukurtas grožio pramonės profesionalams. Ši LED lempa, kuri tvirtinama prie paviršių, yra patogi ir lanksti naudoti įvairiose procedūrose.

Viena iš pagrindinių šios lempos savybių yra jos energijos taupymas. Ji įrengta su 60 šviesos diodais, kurie suteikia ilgaamžiškumą (apie 4000 valandų tarnavimo laikas) ir užtikrina nepriekaištingą apšvietimą. Su 560 liumenų ryškumu ir 8W galia, lempa suteikia pakankamai šviesos, kad būtų galima matyti smulkias detales, nepriklausomai nuo atliekamos procedūros.

Ši lempa ypač tinka manikiūro ir pedikiūro procedūroms, permanentiniam makiažui ar depiliacijai. Jos didinamasis lęšis (lupa) padeda išryškinti odos detales, o antirefleksinis stiklas užtikrina, kad dirbant ilgą laiką nepajustumėte akių skausmo ar diskomforto. Tai svarbu, nes užtikrina darbo efektyvumą ir klientų patogumą.

„Elegante 6014“ yra idealus pasirinkimas ne tik kosmetologijos, bet ir odontologijos ar veterinarijos sektoriuose, kur reikalingas aukštas darbo tikslumas. Į komplektą įeina didinamasis lęšis, maitinimo laidas, garantija ir naudojimo instrukcija, suteikianti viską, ko reikia patogiam ir efektyviam darbui.

Ši lempa-lupa yra patikimas įrenginys, kuris ne tik padeda atlikti tikslų darbą, bet ir prideda profesionalumo jausmą darbo vietoje.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 4.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kosmetologinė lempa su lupa Elegante 6014 60 LED”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *