Kosmetologinė lempa -lupa LED S5 su stovu

80.59

Kosmetologinė lempa-lupa LED S5 su stovu yra aukštos kokybės apšvietimo sprendimas, sukurtas profesionaliems grožio ir sveikatos priežiūros specialistams. Ši lempa yra itin naudinga, kai reikalingas tikslus ir aiškus apšvietimas, ypač atliekant detalesnes procedūras

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kosmetologinė lempa -lupa LED S5 su stovu.

Kosmetologinė lempa-lupa LED S5 su stovu yra aukštos kokybės apšvietimo sprendimas, sukurtas profesionaliems grožio ir sveikatos priežiūros specialistams. Ši lempa yra itin naudinga, kai reikalingas tikslus ir aiškus apšvietimas, ypač atliekant detalesnes procedūras.

Puikiai tinka detaliam darbui

Lempa-lupa su 5 dioptrijomis ir reguliuojamu LED šviesos intensyvumu ant patogaus trikojo yra idealus įrankis, leidžiantis matyti padidintą odą ir užtikrinantis jos gerą apšvietimą. Ši lempa yra puikiai pritaikyta manikiūro ir pedikiūro procedūroms, permanentiniam makiažui ir epiliacijai.

Aukštos kokybės apšvietimas

Kosmetologinė lempa pasižymi aukštu matomumu, antirefleksiniu stiklu ir LED šviesos diodais, kurie šviečia balta ryškia šviesa. Tai užtikrina, kad ilgai dirbant su lempa nekiltų akių skausmas. Tai ypač svarbu vykdant ilgesnes ar sudėtingesnes procedūras.

Tinka įvairioms pramonės šakoms

Lempa yra puikiai tinkama ne tik kosmetikos procedūroms, bet ir odontologijos bei veterinarijos operacijoms. Jos universalumas leidžia naudoti šią lempos sistemą ir kitose pramonės šakose.

Techniniai duomenys ir komplektacija

  • Lempa turi 5-ios dioptrijos lūpą, užtikrinančią aukštą detalesnį matomumą.
  • Galia yra 22W, o įtampa – 220–240 V / 50 Hz, užtikrinant efektyvų ir ekonomišką naudojimą.
  • Komplektą sudaro lempa-lūpa, penkių ašių stovas ir naudojimo instrukcija lietuvių kalba.

Kosmetologinė lempa-lupa LED S5 su stovu yra patikimas ir universalus apšvietimo įrenginys, pritaikytas įvairioms profesionalioms reikmėms. Jos kokybė, funkcionalumas ir patogumas daro šią lempos sistemą neatsiejama įrangos dalimi bet kurio specialisto darbo vietoje.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris6.0000 kg