Kosmetologinis staliukas vežimėlis 091

112.83

Kosmetologinis staliukas/Vežimėlis 091 – tai ne tik darbo pagalbininkas, bet ir grožio salono akcentas. Šis profesionalus kosmetologinis vežimėlis sukurtas atsižvelgiant į visus kosmetologų reikalavimus. Su vežimėliu 091 jūsų darbo vieta taps tvarkinga, o klientai įvertins jūsų profesionalumą.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kosmetologinis staliukas vežimėlis 091.

Vežimėlis 091 – tai ne tik darbo pagalbininkas, bet ir grožio salono akcentas. Šis profesionalus kosmetologinis vežimėlis sukurtas atsižvelgiant į visus kosmetologų reikalavimus. Su vežimėliu 091 jūsų darbo vieta taps tvarkinga, o klientai įvertins jūsų profesionalumą.

Plati viršutinė metalinė lentyna idealiai tinka įrangai ir prietaisams laikyti, o apatinė lentynėlė leis patogiai susidėti visus reikalingus priedus. Kad vežimėlis būtų stabilus ir neslankiotų nereikiamu metu, dideli guminiai ratukai įrengti su STOP funkcija.

Vežimėlis 091 turi patogias savybes, kurios palengvins jūsų darbą:

  • Vežimėlio išmatavimai: aukštis 76 cm, plotis 36 cm. Dėl kompaktiškų išmatavimų jis tinka net ir mažesnėms patalpoms.
  • Lentynos: visos metalinės, kurios garantuoja ilgalaikį tarnavimą.
  • Papildomos funkcijos: nors šiame modelyje nėra vietos kosmetologinei lempai ar UV sanitizacinės lentynos, tačiau jis yra labai funkcionalus ir praktiškas.

Vežimėlis 091 – tai patikimas sprendimas kiekvienam grožio specialistui, kuris nori darbą padaryti efektyviau ir patogiau. Užsisakykite dabar ir mėgaukitės darbo proceso patogumu!

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 15.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kosmetologinis staliukas vežimėlis 091”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *