Kosmetologinis staliukas vežimėlis Giovanni 1015A

(1 pirkėjo atsiliepimas)

197.59

Kosmetologinis staliukas vežimėlis Giovanni 1015A.

Kosmetologinis staliukas vežimėlis “Giovanni 1015A” – puikus sprendimas kiekvienam grožio specialistui. Šis vežimėlis ne tik pasižymi aukšta kokybe, bet ir elegantinio dizaino išbaigtumu

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kosmetologinis staliukas vežimėlis Giovanni 1015A.

Kosmetologinis staliukas vežimėlis “Giovanni 1015A” – puikus sprendimas kiekvienam grožio specialistui. Šis vežimėlis ne tik pasižymi aukšta kokybe, bet ir elegantinio dizaino išbaigtumu. Vežimėlio rėmas pagamintas iš patvaraus metalo, o keturios stiklinės lentynėlės puošia rafinuotas “GIOVANNI” logotipu pažymėtas detalės.

Dėka  ratukų, vežimėlis “Giovanni 1015A” lengvai judinamas, tuo pačiu garantuojant stabilumą ir tylų judėjimą. Lentynėlės, pagamintos iš aukštos kokybės organinio stiklo, yra patvarios, lengvai valomos ir turi puikų išvaizdą.

Viena iš lentynų yra pritaikyta laikyti kosmetologinę lempą, taip sutaupant vietos ir sukuriant patogią darbo aplinką.

GIOVANNI CLASSIC” – tai prekės ženklas, kuris jau ilgą laiką žinomas dėl savo kokybiškos profesionalios įrangos ir baldų kosmetologams. Įsigydami “Giovanni 1015A” vežimėlį, pasitikėsite patikimu, stilingu ir funkcionaliu produkto kokybės ženklu. Investuokite į kokybę, stilių ir patogumą su “Giovanni 1015A”.

Vežimėlio aukštis 88 cm.
Vežimėlio plotis 70 cm.
Lentynų tipas Stiklinės
Vieta kosmetologinei lempai Yra

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris25.0000 kg