Kosmetologinis staliukas-vežimėlis Pro Ink 1041, juodos spalvos

171.59

Kosmetologinis staliukas-vežimėlis Pro Ink 1041, juodos spalvos.

PRO INK 1041 kosmetologinis staliukas-vežimėlis yra puikus pavyzdys, kaip kokybiški grožio salono baldai gali būti svarbus indėlis į darbo kokybę ir efektyvumą.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kosmetologinis staliukas-vežimėlis Pro Ink 1041, juodos spalvos.

Kai kalbama apie profesionalumą grožio salone, ne tik svarbūs įgūdžiai, bet ir įranga, kuria naudojamasi. PRO INK 1041 kosmetologinis staliukas-vežimėlis yra puikus pavyzdys, kaip kokybiški grožio salono baldai gali būti svarbus indėlis į darbo kokybę ir efektyvumą.
  1. Dizainas ir Funkcionalumas: Tai ne tik patrauklus kosmetinis staliukas, bet ir praktiška darbo stotis. Juodos spalvos plieninė konstrukcija ne tik garantuoja ilgaamžiškumą, bet ir suteikia solidumo salono interjerui.
  2. Viskas vienoje vietoje: Šis kosmetologinis staliukas pasižymi trimis talpiomis lentynomis, kuriose tilps visi reikalingi įrankiai ir produktai. Be to, stiklinis stalviršis yra ne tik estetiškas, bet ir praktiškas dirbant su pigmentais.
  3. Papildomos Funkcijos: Lempos laikiklis užtikrina, kad jums visada bus tinkama apšvietimo šaltinis, o kompaktiškos išmatavimai leidžia taupyti vietą grožio salone.
  4. Ne tik Baldai, bet ir Partneriai: Kalbėdami apie grožio salono baldus, dažnai mąstome apie kėdes ar veidrodžius. Tačiau kosmetologiniai staliukai, tokie kaip PRO INK 1041, yra taip pat svarbūs specialisto darbui.

 

Kad ir kokį grožio paslaugų segmentą atstovaujate, svarbu, kad jūsų pasirinkti grožio salono baldai atitiktų jūsų darbo poreikius. PRO INK 1041 kosmetologinis staliukas-vežimėlis yra puikus įrodymas to, kaip praktika gali eiti ranka rankon su dizainu ir kokybe.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 18.5000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kosmetologinis staliukas-vežimėlis Pro Ink 1041, juodos spalvos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *