Tatuiruočių indelis pigmentams XL

18.72

Tatuiruočių indelis pigmentams XL – tai nepakeičiamas įrankis kiekvienam tatuiruočių meistrui.

Turime

Produkto kodas: 148269 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Tatuiruočių indelis pigmentams XL 100vnt.

Tatuiruočių indelis pigmentams XL – tai nepakeičiamas įrankis kiekvienam tatuiruočių meistrui. Šie indeliai yra skirti laikyti pigmentams ir spalvoms, kurios naudojamos tatuiruočių kūrimo procese. 1000 vnt. pakuotė užtikrina, kad turėsite pakankamai indelių net ir labai užimtu darbo laikotarpiu.

Indelių matmenys yra pritaikyti profesionaliam naudojimui: 13,5 mm aukštis ir 14,5 mm vidinis skersmuo suteikia pakankamai vietos įvairiems pigmentų kiekiams. 12 mm vidinis aukštis ir 0,5 mm sienelės storis užtikrina, kad indelis yra pakankamai gilus ir tvirtas, o 19 mm pagrindo skersmuo garantuoja stabilumą darbo metu.

Tatuiruočių indeliai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina, kad spalvos ir pigmentai išliks nekeisti darbo metu. Tai leidžia tatuiruočių meistrams būti tikriems dėl naudojamų spalvų kokybės ir rezultatų.

Įsigiję šią pakuotę, turėsite patikimą ir ilgai tarnaujantį įrankį, kuris palengvins darbo procesą ir leis sukurti išskirtines tatuiruotes. Šie indeliai yra būtini kiekvienoje tatuiruočių studijoje, garantuojantys efektyvumą ir profesionalumą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.1000 kg