Autoklavas Lafomed LFSS03AA LCD 3 L

1,644.75

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Aukštos kokybės autoklavai

Lafomed yra aukštos klasės autoklavų prekės ženklas, pelnęs pripažinimą daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje. Autoklavai atitinka visus medicinos standartus ir direktyvas. Šie įrenginiai pasižymi mažu gedimų dažniu. Jų mikroprocesoriuose naudojami naujausios kartos elektroniniai moduliai. Lafomed autoklavai pasižymi dideliu efektyvumu ir ilgaamžiškumu, o jų valdymas paprastas ir intuityvus.

Aukščiausios klasės autoklavas

Lafomed LFSS03AA 3 L autoklavas ypač rekomenduojamas ligoninių palatoms, odontologijai ir oftalmologijai bei biologijos institutams, vykdantiems mokslinių tyrimų projektus. Puikiai tinka kirpykloms ir grožio salonams, tatuiruočių studijoms ar estetinės medicinos salonams. Prietaisas skirtas tiek medicininiams, tiek nemedicininiams instrumentams sterilizuoti. Bendradarbiaujant Lafomed ir Activeshop techniniams padaliniams, buvo sukurtas įrenginys, kuris patenkins išrankiausius vartotojus. Sterilizacija aukščiausios medicininės klasės B autoklavu užtikrina visišką efektyvumą ir saugumą.

 

Funkcionalumas, kurį įvertinsite

Autoklave yra LCD ekranas ir SD atminties kortelės lizdas , kuriame galite išsaugoti ciklo rezultatus. Turi 7 visiškai automatines programas ; 4 sterilizavimo programos, 2 testavimo programos ir džiovinimo programa. Meniu yra intuityvus, o patogi sąsaja yra lenkų kalba. Taip pat bus naudinga išankstinio pašildymo ir šilumos palaikymo funkcija . Lafomed Touch 3L autoklavas išsiskiria greito sterilizavimo programomis.Trumpiausias instrumentų sterilizavimo ciklas trunka 6 minutes įskaitant džiovinimą, o suvyniotų instrumentų – tik 8 minutes. Įrenginyje yra įmontuotas rezervuaras švariam (distiliuotam) vandeniui, kuris naudojamas sterilizavimui, su galimybe nuleisti nešvarų vandenį iš prietaiso priekio arba galo. Savidiagnostikos sistema efektyviai apsaugo nuo pažeidimų ir leidžia išlaikyti įrenginio ilgaamžiškumą. Autoklavas atitinka visus Sanepid keliamus reikalavimus, todėl įsigijus šį modelį nereikia apie tai pranešti Techninės apžiūros tarnybai.

 

Automatinės sterilizacijos programos

Sterilizacijos programos Apkrovos tipas Visas ciklo laikas*
134° greitas Suvynioti ir išvynioti; kietas, tekstilinis, įleidžiamas 8 minutes
134° Universalus Suvynioti ir išvynioti; kietas, tekstilinis, įleidžiamas 10 minučių
121° universalus Suvynioti ir išvynioti; kietas, tekstilinis, įleidžiamas 28 minutes
134° Lite išvyniotas; lite (naudoti iš karto po sterilizacijos) 6 minutes

*Nurodo laiką po kameros įkaitimo.

 

Pratęsiama garantija (24+12)

Lafomed autoklavui taikoma 24 mėnesių garantija . Čia verta paminėti, kad garantija nepriklauso nuo autoklavo ciklų skaičiaus. Garantiją galima pratęsti dar 12 mėnesių , jei iki pagrindinės garantijos galiojimo pabaigos autorizuotame servise bus atlikta mokama techninė apžiūra. Ši parinktis taikoma įrenginiams, įsigytiems nuo 2022 m. rugpjūčio 22 d. Be to, pridedamas nemokamas techninis pasas !

 

 

Specifikacija:

B klasės medicinos Tai aukščiausios klasės autoklavai, leidžiantys efektyviausiai sterilizuoti nesupakuotus ir suvyniotus daiktus, nepriklausomai nuo įrankių tipo.
Aukštos kokybės Autoklavas pagamintas pagal ISO 13485 ir CE 1023 sertifikatą.
3L talpa Tai mažas, bet labai praktiškas autoklavas. Skirtingai nuo kasetinių autoklavų, 3 litrų talpos Lafomed autoklavai turi vandens rezervuarą, turi galimybę reguliuoti džiovinimo laiką, o kamera pagaminta iš nerūdijančio plieno. Jie taip pat turi mažesnes energijos sąnaudas, todėl yra ekonomiškesni.
Maži matmenys Jis užima mažai vietos ir yra lengviau perkeliamas nei didesni autoklavai.
Įrankių sterilizavimas urmu arba pakuotėse B klasės autoklavas leidžia sterilizuoti tiek nesupakuotus, tiek supakuotus (kietus ar tuščiavidurius) instrumentus.
LCD ekranas Rodo laiką, temperatūrą, slėgį ir ciklo eigą.
Lengvas ir efektyvus veikimas Intuityvus meniu leidžia greitai pasirinkti programą arba nustatyti parametrus, o patogi sąsaja yra lenkų kalba .
7 automatinės programos 4 sterilizavimo programos, 2 testavimo programos; Bowie & Dick ir vakuuminio bandymo bei džiovinimo programa.
Trumpa sterilizacija Greičiausia programa trunka 6 minutes, įskaitant džiovinimą, ir tik 8 minutes suvyniotiems instrumentams.
SD atminties kortelių skaitytuvas Išsaugokite duomenis skaitmeniniu būdu ir nesijaudinkite, kad prarasite ar sugadinsite vertingus jums reikalingus įrodymus.
Išankstinio pašildymo ir šilumos palaikymo funkcija Įrenginys pradės kaisti, kai tik bus įjungtas, ir išliks šiltas, kol bus išjungtas, kad sutrumpėtų sterilizavimo laikas.
Įmontuotas švaraus vandens bakas Tai distiliuoto arba dejonizuoto vandens bakas, naudojamas sterilizavimui.
Galimybė išleisti panaudotą vandenį iš prietaiso priekio arba galo Panaudotas vanduo per pasirinktą kanalą nutekės į išorinį baką, kurį pastatėme šalia jo.
Savidiagnostikos sistema Veiksminga apsauga nuo pažeidimų.
304 klasės nerūdijančio plieno kamera Dėl to jis itin patvarus ir estetiškesnis bei įrodo aukštą įrenginio kokybę.
Dviguba durų spyna Pažangi sistema, apsauganti duris mechaniškai ir elektroniškai.
Atitinka Sanepid reikalavimus Nereikia registruotis UDT.
Aukštos kokybės bakterijų filtras Keičiamas kas 150 ciklų, filtrai yra mūsų parduotuvėje.
techninis pasas Į komplektą įeina 250 PLN vertės pasas.
Garantija 24 mėnesių garantija su galimybe pratęsti dar 12 mėn.

 

Techniniai duomenys:

Sertifikatai CE 1023, ISO 13485
standartas EN 13060: 2004 + A2: 2010
Galia 2,9 kW
Įtampa 220-240V
Dažnis 50 Hz
Maksimali darbinė temperatūra 137 ℃
Maksimalus darbinis slėgis 0,24 MPa
Projektinis slėgis -0,1/0,27 MPa;
Nustatykite apsauginio vožtuvo slėgį 0,24 MPa
Apsauginio vožtuvo atidarymo slėgis 0,24 MPa ~ 0,26 MPa
Išvalykite vandens bako talpyklą 1 litras
Laiko kontrolė 4-60 minučių
Džiūvimo laikas 1-25min
Vakuuminiai laikai 1-10 kartų
Automatinės programos – 134 ℃ Greitas
– 134 ℃ Universalus
– 134 ℃ Pilnas
– 121 ℃ Universalus
– Vakuuminis testas
– Bowie&Dick / Helix testas
– Džiovinimas
Kameros talpa 3 litrai
Pakuotės dydis
286 mm x 244 mm x 555 mm
Kameros matmenys 175 mm x 55 mm x 280 mm
Kameros medžiaga 304 nerūdijantis plienas
Grynas svoris 20 kg
Svoris su pakuote 24 kg

 

Komplekte: Autoklavas, išleidimo žarna, padėklas, maitinimo laidas, padėklo stovas, padėklo išėmimo rankena, anglų kalbos vadovas. Lenkiškas, techninis pasas.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 24.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Autoklavas Lafomed LFSS03AA LCD 3 L”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *