Back
Next product
Konstruktorius RC automobilis Come alive 70014 at e-shop skinstars.lt Konstruktorius RC automobilis Come alive 70014 Original price was: €70.00.Current price is: €50.00.
-17%

Lego analogas JIESTAR Visureigis 58040

Original price was: €59.00.Current price is: €49.00.

Lego analogas JIESTAR Visureigis 58040, tai ne tik pramogos šaltinis, bet ir edukacinė priemonė, skatinanti vaikų techninius įgūdžius ir leidžianti susipažinti su inžinerijos pagrindais žaidžiant.

Aprašymas

Aprašymas

Lego analogas JIESTAR Visureigis 58040

JIESTAR Visureigis 58040 suteikia galimybę vaikams susikurti realistinį visureigio modelį. Šis rinkinys, turintis 391 detale, kuria išskirtinį mėlynos spalvos visureigį, kuris išpuoštas lipdukais ant korpuso, leidžia vaikams pasijusti tikrais inžinieriais.

Lego analogas JIESTAR Visureigis 58040. Produkto Savybės:

  • Modelio inspiracija: Sukurtas remiantis tikru „Jeep” visureigiu, šis konstruktorius išsiskiria atidaromu bagažniku ir atviru salonu, leidžiantis vaikams mėgautis realistiška žaidimo patirtimi.
  • Detalių skaičius: 391.
  • Tinkamas amžius: Rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų.
  • Ypatybė: Įdiegtas inercinis mechanizmas suteikia galimybę modeliui judėti.

Lego analogas JIESTAR Visureigis 58040. Visureigio privalumai:

  • Kūrybiškumo skatinimas: Šis konstruktorius ugdo vaikų kūrybiškumą, smulkiąją motoriką ir gebėjimą spręsti problemas.
  • Įtraukiantis surinkimo procesas: Išsamios ir aiškios palaipsninės instrukcijos užtikrina, kad vaikai galėtų lengvai seksti surinkimo procesą ir mėgautis kiekvienu žingsniu.
  • Aukštos kokybės medžiagos: Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės ABS plastiko, garantuojančio ilgaamžiškumą ir saugumą žaidimo metu.

Lego analogas JIESTAR Visureigis 58040. Papildoma Informacija:

  • Svoris: Lengvas, todėl patogu laikyti ir nešiotis.
  • Pakuotės išmatavimai: Supakuotas į patogią dėžę, užtikrinančią saugų transportavimą.
  • Dovanos idėja: Puiki dovana vaikams bet kuriuo metu, ypač gimtadieniams ar šventėms, suteikianti vaikams valandas įtraukiančios ir prasmingos veiklos.

JIESTAR Visureigis, tai ne tik pramogos šaltinis, bet ir edukacinė priemonė, skatinanti vaikų techninius įgūdžius ir leidžianti susipažinti su inžinerijos pagrindais žaidžiant. JIESTAR Visureigis 58040 yra ne tik žaislas, bet ir puiki proga vaikams mokytis per žaidimą.

Konstruktoriai vaikams

Konstruktoriai vaikams – tikrų tikriausia stebuklų dėžutė, kur spalvingi kubelių miestai dygsta tiesiai ant kilimo! Vos viena dėlionė, ir staiga konstruktoriai pavirsta į laivus, pilies bokštus ar net kosminių laivų flotiles – o vaikų svajonės ima plazdėti! Ir nėra jokios abejonės, konstruktoriai vaikams kiekviename namų kampelyje sukuria nepakartojamą nuotykių atmosferą.

Konstruktoriai vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai)- tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!
Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų lego konstruktorius, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos.

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštamas žaislas konstruktorius vaikams nuperkamas. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Mašinytė, masineles, zaisline masina, spalvingas lego rinkinys ar koks kitas žaidimas vaikams – kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje.

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.