Back
Previous product
Lego analogas konstruktorius Lamborghini Sian FKP 37 at e-shop skinstars.lt Lego analogas konstruktorius Lamborghini Sian FKP 37 Original price was: €130.00.Current price is: €70.00.
Next product
Lego analogas Dynamic sportinis automobilis  at e-shop skinstars.lt Lego analogas Dynamic sportinis automobilis  Original price was: €95.00.Current price is: €55.00.
-42%

Lego konstruktorius policijos nuovada analogas Lego City 60047

Original price was: €120.00.Current price is: €70.00.

Konstruktorius Policijos nuovada analogas Lego City 60047, yra puikus pasirinkimas vaikams, norintiems įsitraukti į kūrybinį ir prasmingą žaidimą.

Aprašymas

Aprašymas

Lego konstruktorius policijos nuovada analogas Lego City 60047

Lego konstruktorius policijos nuovada analogas Lego City 60047, yra puikus pasirinkimas vaikams, norintiems įsitraukti į kūrybinį ir prasmingą žaidimą. Šis konstruktorius leidžia vaikams patiems kurti ir plėtoti savo mažąjį policijos nuovados pasaulį, kuris yra pilnas nuotykių ir teisingumo siekimo.

Lego konstruktorius policijos nuovada analogas Lego City 60047. Savybės:

  • Analogas Lego City
  • Pilnai suderinamas su Lego (LEGO) konstruktoriais;
  • Sudėtyje yra 996 detalės;
  • Komplekte yra 5 minifigūrėlės;
  • Pakuotės dydis: 54x38x76 cm;
  • Tinka vaikams nuo 6 metų amžiaus;
  • Instrukcija;

Konstruktorius susideda iš didelės policijos nuovados, kurios centre įsikūrusi dviejų aukštų kalėjimo įstaiga. Kalėjimo blokų kairėje pusėje yra stebėjimo bokštas su bronzinėmis apsaugos stiklo sienomis. Bokštas turi tris aukštus su permatomais langais ir veikiančiu liftu, leidžiančiu vaikams įsijausti į tikrą policijos nuovados kasdienybę.

Lego konstruktorius policijos nuovada analogas Lego City 60047 ne tik suteikia vaikams galimybę mėgautis žaidimu, bet ir moko atsakomybės bei teisingumo sampratos. Kalėjimo įstaiga su detaliu interjeru ir stebėjimo bokštu leidžia vaikams išgyventi įvairias istorijas, kuriose jie gali vaidinti tiek policijos pareigūnus, tiek gelbėti nekaltai įkliuvusius veikėjus.

Konstruktoriai vaikams. Lego konstruktorius policijos nuovada analogas Lego City 60047

Konstruktoriai vaikams – tikrų tikriausia stebuklų dėžutė, kur spalvingi kubelių miestai dygsta tiesiai ant kilimo! Vos viena dėlionė, ir staiga konstruktoriai pavirsta į laivus, pilies bokštus ar net kosminių laivų flotiles – o vaikų svajonės ima plazdėti! Ir nėra jokios abejonės, konstruktoriai vaikams kiekviename namų kampelyje sukuria nepakartojamą nuotykių atmosferą.

Konstruktoriai vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai)- tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!
Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų lego konstruktorius, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos.

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštamas žaislas konstruktorius vaikams nuperkamas. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Mašinytė, masineles, zaisline masina, spalvingas lego rinkinys ar koks kitas žaidimas vaikams – kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje.

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

magnetinis konstruktorius vaikams

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Lego konstruktorius policijos nuovada analogas Lego City 60047 priskirtas produktų kategorijai lego konstruktoriai.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lego konstruktorius policijos nuovada analogas Lego City 60047”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *