-13%

Lego NINJAGO Džėjus robotas titanas

Original price was: €85.00.Current price is: €74.00.

Lego NINJAGO Džėjus robotas titanas – lankstus robotas.Vaikai gali judinti roboto kojas ir rankas.

 

Aprašymas

Aprašymas

LEGO NINJAGO Džėjus robotas titanas

Lankstus robotas

Vaikai gali judinti roboto kojas ir rankas.

Greito šaudymo veiksmas

Skeletai turi dvigubą arbaletą, užtaisytą 4 strėlėmis.

Rinkinyje yra 5 minifigūrėlės

Džėjus, Naja, Kaulinis karalius, riteris ir Piksalio botas.

• Ypatybių gausa. Žaidimui vaidmenimis lankstus robotas turi kabiną Jay, didžiulius drakono ašmenis, 2 katanas ir 2 šaudykles, pritvirtintas ant pečių.

• Uždegančios pramogos. Kauliniai kariai ant vagono turi greitašaudį dvigubą arbaletą su 4 strėlėmis, kad aistringiems nindzių gerbėjams atsivertų dar daugiau žaidimo galimybių.

Daugiau: Lego Ninjago.

Lego NINJAGO Džėjus robotas titanas – puikus pasirinkimas mažiesiems konstruktorių mėgėjams ir būsimiems inžinieriams. Su 570 detalių šis rinkinys yra puiki iššūkio ir pramogos kombinacija.

Lego NINJAGO Džėjus robotas titanas. Produkto ypatybės:

  • Medžiaga: Aukštos kokybės, patvarus plastikas, garantuojantis produkto ilgaamžiškumą.
  • Kilmė: Pagaminta Kinijoje, laikantis aukščiausių kokybės standartų.
  • Pakuotė: Spalvota dėžė, kurioje patogiai sudėtos visos detalės ir aiški surinkimo instrukcija.
  • Blokelių tipas: Granulės, leidžiančios lengvai ir patogiai surinkti modelį.
  • Kategorija: Konstruktorius, puikiai tiksiantis tiek namų žaidimams, tiek edukaciniams užsiėmimams.

Lego NINJAGO Džėjus robotas titanas. Privalumai:

  • Žaidimo įvairovė: Daugybė detalių ir įvairios funkcijos suteikia neribotas žaidimo galimybes.
  • Bendravimas: Konstruktorius skatina vaikus dalintis idėjomis ir bendradarbiauti kuriant, stiprinant socialinius įgūdžius.
  • Dizainas: Modernus ir išsamus modelio dizainas sužavės bet kurio vaiko fantaziją, leisdamas jam jaustis tikru lenktynininku.

Lego NINJAGO Džėjus robotas titanas yra puiki dovana vaikams, mėgstantiems iššūkius ir konstruktorius. Jis ne tik suteikia valandas smagaus ir produktyvaus laiko, bet ir padeda ugdyti svarbius įgūdžius, kurie bus naudingi vaiko ateityje.

Konstruktoriai vaikams

Konstruktoriai vaikams – tikrų tikriausia stebuklų dėžutė, kur spalvingi kubelių miestai dygsta tiesiai ant kilimo! Vos viena dėlionė, ir staiga konstruktoriai pavirsta į laivus, pilies bokštus ar net kosminių laivų flotiles – o vaikų svajonės ima plazdėti! Ir nėra jokios abejonės, konstruktoriai vaikams kiekviename namų kampelyje sukuria nepakartojamą nuotykių atmosferą.

Konstruktoriai vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai)- tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!
Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų lego konstruktorius, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos.

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštamas žaislas konstruktorius vaikams nuperkamas. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Mašinytė, masineles, zaisline masina, spalvingas lego rinkinys ar koks kitas žaidimas vaikams – kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje.

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Lego NINJAGO Džėjus robotas titanas priskirtas produktų kategorijai lego konstruktoriai.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lego NINJAGO Džėjus robotas titanas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *