Lovos apsauga 120 cm Pilkos spalvos

28.74

Ar būna taip, kad vidury nakties pajuntate, jog jūsų mažylis sunkiai užmigsta? Tuomet nusprendžiate jį paguldyti į savo lovą, bet gali pasirodyti, kad ji tampa per siaura dviem žmonėms!

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Lovos apsauga 120 cm, Pilkos spalvos.

Ar būna taip, kad vidury nakties pajuntate, jog jūsų mažylis sunkiai užmigsta? Tuomet nusprendžiate jį paguldyti į savo lovą, bet gali pasirodyti, kad ji tampa per siaura dviem žmonėms!

Tada patys negalite užmigti, nes bijote, kad jūsų vaikas ar netgi jūs patys galite iškristi iš lovos. Tokiose situacijose apsauginės lovos apsaugos rėmelis pasirodys nepaprastai naudingas!

Praktiškas lovos apsauginis rėmelis užtikrins, kad niekas, ypač jūsų vaikas, neatsistotų nuo lovos krašto. Turėdami šį rėmelį, visi saugiai ir patogiai gulsite, užtikrindami malonų miegą tiek tėvams, tiek vaikui.

Šio rėmelio dizainas yra paprastas ir tinka bet kokios lovos ir miegamojo dekorui. Jums nereikės jaudintis, kad sugadinsite viso kambario grožį!

Rėmelio surinkimas yra itin paprastas! Pradėkite jį surinkti įstatydami tinkamus rėmo gabalus į audinio tinklalapių hemų skyles. Tada pakelkite čiužinį ir įdėkite išsikišusius rėmo pagrindus po juo!

Jei jūsų mažylis sugrįš į savo lovą, dėka lankstomųjų sąnarių galėsite lengvai atstatyti savo miegamojo zoną į pradinę būseną! Tiesiog paspauskite mygtukus abiejose pusėse, ir galėsite lengvai sulankstyti rėmelį taip, kad jis nesikištų aukščiau čiužinio lygio!

Apsauginio lovos rėmelio rėmas pagamintas iš labai patvarios medžiagos. Pagrindiniams komponentams naudojamas tvirtas metalas, o jungtys yra iš kieto, atsparaus pažeidimams plastiko.

Audinys sukurtas taip, kad galėtumėte patogiai stebėti savo vaiką, jei jis būtų kitoje pusėje.

Naudojant tinkamas medžiagas ir technologijas, šis rėmelis galės patikimai išlaikyti ne tik vaiką, bet ir suaugusį žmogų, jei reikės! Jūs visi galėsite praleisti naktį be jokių rūpesčių!

Specifikacijos:

  • Medžiaga: Metalinis rėmas su plastikinėmis detalėmis
  • Audinio Medžiaga: Poliesteris
  • Matmenys:
    • Rėmelio plotis: 120 cm
    • Rėmelio aukštis: 48,5 cm
    • Po čiužinio esantis atramos ilgis: 35 cm
  • Pakuotės Matmenys: 66 cm x 14 cm x 9,5 cm

Supakuota į kartono dėžę, ši lovos apsauga užtikrins jūsų šeimai saugią ir ramų miegą.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 2.20 kg
Išmatavimai 9.90 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lovos apsauga 120 cm Pilkos spalvos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *