Magnetinių dėlionių knyga 3D

4.77

Magnetinių dėlionių knyga 3D – tai novatoriškas ir edukacinis žaislas, kuris suteikia vaikams galimybę tyrinėti ir lavinti įvairius įgūdžius, tokius kaip loginis mąstymas, kūrybiškumas ir smulkiąją motoriką.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Magnetinių dėlionių knyga 3D.

Magnetinių dėlionių knyga 3D – tai novatoriškas ir edukacinis žaislas, kuris suteikia vaikams galimybę tyrinėti ir lavinti įvairius įgūdžius, tokius kaip loginis mąstymas, kūrybiškumas ir smulkiąją motoriką.

Tangramos, žinomos kaip kinų galvosūkis, yra puiki priemonė vaikams mokytis ir tyrinėti. Šis rinkinys susideda iš septynių spalvotų medinių geometrinių figūrų su magnetais, kurios perpjovus kvadratą gali formuoti įvairias figūras ir modelius.

Įdomios savybės ir privalumai:

  1. Loginio mąstymo lavinimas: Naudodamiesi paprastomis detalėmis vaikai gali surinkti daugybę įvairių figūrų, skatinant jų loginį mąstymą.
  2. Kūrybiškumo skatinimas: Vaikai gali sugalvoti ir išdėstyti savo raštus, lavinant jų kūrybiškumą.
  3. Smulkiąja motorika: Manipuliuodami mažomis detalėmis vaikai lavina smulkiąją motoriką ir pirštų sukibimą.
  4. Montessori stiliaus priemonė: Ši dėlionė yra puiki Montessori stiliaus priemonė, kuri užims vaikus ilgoms valandoms.

Rinkinio turinys:

  • Kartoniniai viršeliai su magnetine lenta.
  • Modelio knygelė, pridedama prie viršelių.
  • Septynios medinės spalvotos geometrinės figūros su magnetais.
  • Dangčių matmenys: 22 cm x 18 cm x 1,5 cm.
  • Plytų matmenys: nuo 3,5 cm iki 9,5 cm.

Šis žaislas yra lengvas ir kompaktiškas, todėl patogu nešiotis ir naudoti bet kur – tiek namuose, tiek kelionėje. Visos žaislo dalys yra pagamintos itin kruopščiai ir atrodo labai estetiškai, tad tai puiki dovanų idėja.

Magnetinių dėlionių knyga 3D yra tinkama vaikams nuo 3 metų amžiaus ir yra puikus pasirinkimas ne tik namuose, bet ir ankstyvojo ugdymo įstaigoms, skatinant vaikų grupinį bendravimą ir bendradarbiavimą.

Mediniai žaislai. Magnetinių dėlionių knyga 3D.

Magnetinių dėlionių knyga 3D. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Magnetinių dėlionių knyga 3D. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

 

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.26 kg
Išmatavimai 0.67 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Magnetinių dėlionių knyga 3D”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *