Manikiūro stalas su dulkių ištraukėju Mod 310, su apšviečiamomis lentynomis

753.99

Manikiūro stalas su dulkių ištraukėju Mod 310, su apšviečiamomis lentynomis.

Manikiūras yra esminis grožio salono paslaugų, ir kokybiškas manikiūro stalas su ištraukėju gali padaryti šį darbą žymiai efektyvesniu. Manikiūro stalas su istraukėju ne tik padeda išlaikyti darbo vietą tvarkinga, bet ir garantuoja, kad klientai jaustųsi komfortiškai

Turime

Produkto kodas: 129349 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Manikiūro stalas su dulkių ištraukėju Mod 310, su apšviečiamomis lentynomis.

Manikiūras yra esminis grožio salono paslaugų, ir kokybiškas manikiūro stalas su ištraukėju gali padaryti šį darbą žymiai efektyvesniu. Manikiūro stalas su istraukėju ne tik padeda išlaikyti darbo vietą tvarkinga, bet ir garantuoja, kad klientai jaustųsi komfortiškai. Kai kalbama apie modernius ir patogius sprendimus, manikiuro stalas su istraukeju yra vienas populiariausių pasirinkimų.

Įsivaizduokite, kaip šis stalas manikiurui puikiai tiktų jūsų grožio salone. Ne tik dėl jo funkcionalumo, bet ir dėl stilingo dizaino, kuris pabrėžtų salono profesionalumą.

Be to, grožio salono baldai yra svarbi investicija, kuriai verta skirti dėmesio. Juos renkantis, verta atsižvelgti į kokybę, funkcionalumą ir estetiką. Manikiūro stalas Mod 310 yra puikus pavyzdys, kaip visi šie elementai gali būti sėkmingai sujungti viename produkte. Investuodami į tokius baldus, jūs garantuojate savo klientams geriausią aptarnavimą ir jūsų salonui – šiuolaikišką įvaizdį.

 

Manikiūro stalo matmenys:  aukštis: 80 cm, aukštis su lentyna: 136 cm, plotis: 48 cm, ilgis: 118 cm

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris50.0000 kg