Sold out

Masažinis fotelis Sakura Standard 801, rudas

1,819.99

Neturime

Produkto kodas: 143079 Kategorijos: , , ,
Aprašymas

Aprašymas

Sakura yra kokybė, kuri džiugina

Prekinis ženklas Sakura buvo sukurtas siekiant sukurti aukščiausios kokybės masažines kėdes, kurios patenkins net išrankiausius vartotojus. Masažo meistrų konsultacijų pagrindu specialistų sukurta technologija garantuoja itin sėkmingą ir pasitenkinimą teikiančią patirtį kiekvieną kartą įjungus vieną iš sukurtų režimų. Sakura masažiniai foteliai yra patogumas ir rūpinimasis sveikata viename. Jie taip pat puikiai tinka atsipalaiduoti ir medituoti. Įvertinti vartotojų visoje Europoje, jie pagerina kiekvieno iš jų gyvenimo kokybę ir sveikatą.

 

Aukštos kokybės

Sakura masažinės kėdės pasižymi meistrišku atlikimo tikslumu, pažangiausiomis technologijomis ir visišku komfortu vartotojui. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori aukščiausios kokybės masažo, lengvai pasiekiamo namuose, biure ar darbo vietoje. Fotelio konstrukcija tvirta, o apmušalai pagaminti iš kokybiškos ekologiškos odos.

 

 

Platus funkcijų spektras

„Standard 801“ modelis yra masažinė kėdė su daugybe įmontuotų funkcijų, kurios kyla tiesiogiai iš naujai sukurtų „Sakura“ technologijų. Integruotas „Bluetooth“ garsiakalbis leidžia įjungti jums tinkančią muziką, taip padidinant jūsų pasitenkinimo lygį. Sėdynės šildymas bus ypač naudingas rudens ir žiemos sezonu.

 

 

Kūno aptikimo sistema

Tiesiog atsisėskite, įsijauskite patogiai ir įjunkite vieną iš automatinių režimų. Fotelis išmaniai atliks Jūsų kūno masažą, kaip ir apsilankius profesionaliame masažo salone. Kūno formų nustatymo sistema atpažins pečių padėtį, ūgį ir kūno tipą. Dvigubo masažo galvučių mechanizmo dėka, kurios vienu metu juda aukštyn ir žemyn, patirsite visapusišką masažą. Viršutinės minkymo galvutės minkys kaklą ir pečius, pagreitindamos kraujotaką. Apatinėse masažo galvutėse integruoti bakstelėjimo ir minkymo būdai. Masažuodami juosmenį ir nugarą sumažinsite raumenų skausmą ar įtampą, taip palaikydami savo mobilumą ir lankstumą.

 

 

Skaidrus skydelis su ekranu

Kėdės valdymas negali būti lengvesnis – jos valdymo pultas sukurtas skaidriausiu būdu. Bet kuriuo metu galite matyti, kurie masažuokliai ar oro pagalvės veikia. Rankiniu režimu galite nustatyti, kuris iš jų šiuo metu turėtų atlikti masažą. Taip pat galite padidinti masažuoklių intensyvumą ir greitį, kontroliuodami masažo procesą taip, kaip geriausiai atitinka jūsų poreikius. Valdykite laiką ir nustatykite jį į 15, 20, 25 arba 30 minučių. Automatiniu režimu galima rinktis iš 4 skirtingų režimų, kiekvienas jų truks 20 minučių. Galite bet kada pristabdyti neprarasdami nustatymų.

 

 

Automatiniai masažo režimai:

Atsipalaiduokite: atsipalaiduokite, nusiraminkite ir medituokite. Šiuo režimu atsipalaiduosite po sunkios dienos ir efektyviai atsikratysite streso.
Atgaiva: pradėkite dieną energizuojančiu masažu. Įjunkite šį režimą, kai jaučiatės kaip gyvybingumo, stimuliavimo ir atgaivos injekcija.
Miegas: O kaip miegoti? Šio režimo dėka lengvai pasnausite ir pasisemsite energijos, pabusite labiau pailsėję, o jūsų kūnas jausis mažiau pavargęs, įsitempęs ar kenčiantis nuo skausmo.
Iš viso (visa) : įjunkite visą kėdės veiklą ir pažiūrėkite, ką ji gali padaryti. Jūsų kūnas nuo kaklo iki pėdų bus intensyviai masažuojamas ir jausitės visiškai atsipalaidavę.

 

Nulinės gravitacijos režimas

Tikras nulinės gravitacijos kapsulės modeliavimas. Jauskitės kaip erdvėje ir plūduriuokite ore. Pamirškite žemiškąją gravitaciją. Šiuo režimu apkraunamas širdis yra minimalus, sumažėja spaudimas stuburui ir sąnariams, o kūnas yra patogiausioje, atpalaiduojančioje padėtyje. Puikiai tinka efektyviam atsipalaidavimui ir net miegui. Režimas leidžia reguliuoti kėdės pasvirimą nuo 110 iki 170 laipsnių.

 

 

Viso kūno masažas su oro pagalvėmis

Ten, kur masažo galvučių mechanizmas nepasieks, ten oro pagalvės atliks savo užduotį. Net 32 ​​lankstūs maišeliai su oru masažuos kūną atitraukimo ir pripildymo principu. Tai reiškia, kad tradicinių masažų metu dažniausiai praleidžiamos arba nepasiekiamos kūno dalys šiuo atveju vienu metu bus spaudžiamos ar masažuojamos daug kur.

 

 

Itin patogus ir tikslus

Sakura Standard 801 fotelyje naudojamas itin efektyvus trinktelėjimo ir minkymo masažo technikų derinys. Mechanizmas yra išmanus ir sukurtas taip, kad prisitaikytų prie kiekvienos figūros. Visa kėdė skirta masažuoti nuo kaklo iki sėdmenų. Po kojomis voleliai taiko akupresūrą. Jei jums reikia veiksmingo skausmo malšinimo, nustatykite masažą tam tikrai nugaros daliai. Kiekvienas užsiėmimas su foteliu yra neįkainojama parama stuburo ir viso kūno sveikatai.

 

 

 

Namuose, biure ar klientų naudojimui salone

Tai visų pirma būdas lengvai atsipalaiduoti bet kuriuo paros metu, ypač po varginančios dienos ar treniruotės. Fotelis gali tapti jūsų mėgstamiausiu palydovu ir pradžiuginti svečius. Puikios estetikos dėka jis puikiai tiks jūsų svetainės erdvėje ar kaip biuro įrangos elementas. Tai bus vertingas jūsų darbo vietos papildymas, kurį įvertins jūsų klientai.

 

Sakura Standard 801 masažinės kėdės yra juodos, pilkos arba rudos spalvos.

 

Techniniai duomenys:

Modelis: Standartinis 801
Įtampa: 220 V/50 Hz
Galia: 100 W
Svoris: 110 KG
Maksimali apkrova: <150 kg
Medžiaga: Ekologiška; eko oda.
Pakuotės dydis: 1280*780*1220MM
Montavimo būdas: Fotelis be papildomo surinkimo.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris110.0000 kg