Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO

35.65

Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO – Gerų nuotykių miestas jūsų mažyliui!

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO.

Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO – Gerų nuotykių miestas jūsų mažyliui!

Kiekvieną rytą mieste vyksta tikra lenktynių džiaugsmo pažintis. Visi greitai skuba į savo kelius, tačiau tai nereiškia, kad automobilių stovėjimo aikštelėje turi būti chaosas. Jūsų mažylis gali tapti šios aikštelės eismo inspektoriu, vadovaujant jam, kad visi išvyktų sklandžiai, o spūstys neliktų šiandienos problema.

Bet kas, jei atsitiktų avarija? Nesijaudinkite! Mes turime sprendimą. Mūsų medinis sraigtasparnis laukia aikštelės viršuje, pasiruošęs leistis į akciją. Pakvieskite jūsų mažylį į jį ir skrisime į nenumatytas nuotykių vietas!

O štai kas dar yra – mūsų keturių aukštų miesto garažas. Pirmieji trys aukštai skirti automobiliams ir transporto priemonėms. Čia viskas telpa – mediniai automobiliai ir daugybė kitų transporto priemonių, kurios taps jūsų vaiko nuotykių dalimi. O jei reikia, galite naudoti liftą, kad patektumėte į aukštesnius aikštelės lygius.

Viršutiniame aikštelės lygyje yra sraigtasparnių nusileidimo aikštelė, kur jūsų vaikas gali leisti savo sraigtasparnį keliauti laisvai. Tai yra tikras pramogų šaltinis ir dar vienas dalykas, kurį galima rasti mūsų automobilių stovėjimo aikštelėje.

Be to, mūsų rinkinyje yra daug papildomų priedų, kad vaikų žaidimas būtų dar įdomesnis. Juk kiekvienas automobilis turi būti paruoštas kelionei, todėl turime kuro dozatorių, kad vaškas nuolat būtų degalais. Ir jei norite pasiekti aukštus aikštelės lygius, galite naudoti liftą. Taip pat, įrengtos rampos, kurios leidžia automobiliams patekti į aikštelę.

Rinkinio dalis taip pat yra kelio ženklai, skirti eismui reguliuoti, ir tai puiki galimybė supažindinti jūsų vaiką su kelio ženklais ir jų reikšme.

Rinkinys apima didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę, dideles transporto priemones, žaislinį sraigtasparnį su sraigtu, kuris leidžia skristi, ir daugybę smagių detalių. Bet svarbiausia tai, kad visos detalės pagamintos iš aukštos kokybės medienos, kuri yra glotniai nušlifuota, todėl galite būti tikri, kad jūsų vaiko žaidimas bus saugus. Rinkinio dažai yra saugūs ir netoksiški, todėl jūs galite ramiai leisti vaikui mėgautis šia puikią automobilių stovėjimo aikštelę.

Rinkinio turinys:

 • „Pasidaryk pats” automobilių stovėjimo aikštelė
 • 4x kelio ženklai
 • 3x kūgiai
 • Kuro dozatorius
 • Sraigtasparnis
 • Gaisrinis automobilis
 • 2x automobiliai

Matmenys:

 • Automobilių stovėjimo aikštelė: 36 cm x 48 cm x 37 cm
 • Aukštis tarp aukštų: 10 cm
 • Transporto priemonės: 6 cm x 2 cm x 3,5 cm
 • Pakuotės matmenys: 50 cm x 37,5 cm x 10 cm

Leiskite savo vaikui įsijungti į puikias žaidimo lenktynes ir tyrinėti nuotykių miestą šioje nuostabioje medinėje automobilių stovėjimo aikštelėje LULILO!

Mediniai žaislai. Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO.

Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra? 

Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO priskirtas produktų kategorijai mediniai žaislai.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 2.70 kg
Išmatavimai 21.20 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *