Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO

38.96

Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO.

Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO – Gerų nuotykių miestas jūsų mažyliui!

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO.

Medinė automobilių stovėjimo aikštelė LULILO – Gerų nuotykių miestas jūsų mažyliui!

Kiekvieną rytą mieste vyksta tikra lenktynių džiaugsmo pažintis. Visi greitai skuba į savo kelius, tačiau tai nereiškia, kad automobilių stovėjimo aikštelėje turi būti chaosas. Jūsų mažylis gali tapti šios aikštelės eismo inspektoriu, vadovaujant jam, kad visi išvyktų sklandžiai, o spūstys neliktų šiandienos problema.

Bet kas, jei atsitiktų avarija? Nesijaudinkite! Mes turime sprendimą. Mūsų medinis sraigtasparnis laukia aikštelės viršuje, pasiruošęs leistis į akciją. Pakvieskite jūsų mažylį į jį ir skrisime į nenumatytas nuotykių vietas!

O štai kas dar yra – mūsų keturių aukštų miesto garažas. Pirmieji trys aukštai skirti automobiliams ir transporto priemonėms. Čia viskas telpa – mediniai automobiliai ir daugybė kitų transporto priemonių, kurios taps jūsų vaiko nuotykių dalimi. O jei reikia, galite naudoti liftą, kad patektumėte į aukštesnius aikštelės lygius.

Viršutiniame aikštelės lygyje yra sraigtasparnių nusileidimo aikštelė, kur jūsų vaikas gali leisti savo sraigtasparnį keliauti laisvai. Tai yra tikras pramogų šaltinis ir dar vienas dalykas, kurį galima rasti mūsų automobilių stovėjimo aikštelėje.

Be to, mūsų rinkinyje yra daug papildomų priedų, kad vaikų žaidimas būtų dar įdomesnis. Juk kiekvienas automobilis turi būti paruoštas kelionei, todėl turime kuro dozatorių, kad vaškas nuolat būtų degalais. Ir jei norite pasiekti aukštus aikštelės lygius, galite naudoti liftą. Taip pat, įrengtos rampos, kurios leidžia automobiliams patekti į aikštelę.

Rinkinio dalis taip pat yra kelio ženklai, skirti eismui reguliuoti, ir tai puiki galimybė supažindinti jūsų vaiką su kelio ženklais ir jų reikšme.

Rinkinys apima didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę, dideles transporto priemones, žaislinį sraigtasparnį su sraigtu, kuris leidžia skristi, ir daugybę smagių detalių. Bet svarbiausia tai, kad visos detalės pagamintos iš aukštos kokybės medienos, kuri yra glotniai nušlifuota, todėl galite būti tikri, kad jūsų vaiko žaidimas bus saugus. Rinkinio dažai yra saugūs ir netoksiški, todėl jūs galite ramiai leisti vaikui mėgautis šia puikią automobilių stovėjimo aikštelę.

Rinkinio turinys:

 • “Pasidaryk pats” automobilių stovėjimo aikštelė
 • 4x kelio ženklai
 • 3x kūgiai
 • Kuro dozatorius
 • Sraigtasparnis
 • Gaisrinis automobilis
 • 2x automobiliai

Matmenys:

 • Automobilių stovėjimo aikštelė: 36 cm x 48 cm x 37 cm
 • Aukštis tarp aukštų: 10 cm
 • Transporto priemonės: 6 cm x 2 cm x 3,5 cm
 • Pakuotės matmenys: 50 cm x 37,5 cm x 10 cm

Leiskite savo vaikui įsijungti į puikias žaidimo lenktynes ir tyrinėti nuotykių miestą šioje nuostabioje medinėje automobilių stovėjimo aikštelėje LULILO!

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris2.70 kg
Išmatavimai21.20 × 0.00 cm