Medinė delionė Montessori 155vnt

6.71

Medinė delionė Montessori  155 vnt, suteikia vaikams neribotas pramogų galimybes kartu su mokymosi elementu.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinė delionė Montessori 155vnt.

Medinė delionė Montessori, kuriame yra 155 elementai, suteikia vaikams neribotas pramogų galimybes kartu su mokymosi elementu. Šis kokybiškas žaislas yra puikus būdas vaikams žaidžiant mokytis spalvų, formų bei logiško mąstymo.

Žaidimo savybės:

  1. Įvairių formų ir spalvų medinės kaladėlės: rinkinyje yra 130 medinių kaladėlių, kurios ateina įvairiomis formomis, skatinant vaikus tyrinėti ir atpažinti įvairias geometrines figūras ir spalvas.
  2. Kortelės su galvosūkiais: įtrauktos 24 kortelės, kuriose pateikti 5 skirtingo sudėtingumo lygio galvosūkiai. Kiekvienos kortelės viršuje yra žvaigždžių skaičius, parodantis galvosūkio lygį.
  3. Krepšys detalėms laikyti: praktiškas krepšys, kuriame patogiai laikomos visos detalės, kad žaislas būtų tvarkingas ir saugomas.

Edukacinė vertė:

  • Spalvų ir Formų Įtvirtinimas: Vaikai mokosi atpažinti ir vardinti skirtingas spalvas bei formas.
  • Logiško Mąstymo Ugdymas: Dėliojant kaladėles ir sprendžiant galvosūkius, vaikai lavina logiško mąstymo gebėjimus.
  • Rankų ir Akių Koordinacija: Žaidimas taip pat padeda lavinti vaikų rankų ir akių koordinaciją bei motorinius įgūdžius.

Papildoma informacija:

  • Tinkamumas: Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų.
  • Dėžutės dydis: 21,5 cm x 25 cm x 4,5 cm.
  • Pakuotė: supakuota į patogią ir tvirtą kartoninę dėžutę.

Ši medinė delionė Montessori yra puikus pasirinkimas vaikams, siekiantiems lavinti savo kūrybiškumą ir mokymosi įgūdžius žaidžiant. Tai taip pat puiki dovana bet kuriam vaikui, norinčiam tyrinėti, mokytis ir kūrybiškai praleisti laiką. Medinė delionė – tai ne tik smagus, bet ir naudingas žaislas kiekvienam smalsiam mažyliui!

Mediniai žaislai. Medinė delionė Montessori

Medinė delionė MontessoriMediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinė delionė Montessori. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.58 kg
Išmatavimai 2.92 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medinė delionė Montessori 155vnt”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *