Medinė dėlionė Montessori Balancing Moon

4.76

Medinė dėlionė Montessori Balancing Moon yra puikus žaislas, kuris ne tik suteikia daug linksmybių, bet ir skatina vaiko vystymąsi.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinė dėlionė Montessori Balancing Moon.

Medinė dėlionė Montessori Balancing Moon yra puikus žaislas, kuris ne tik suteikia daug linksmybių, bet ir skatina vaiko vystymąsi. Šio žaidimo tikslas yra sudėti kuo daugiau spalvotų kaladėlių ant mėnulio formos pagrindo, tačiau tai nėra taip lengva, kaip gali atrodyti, nes pats mėnulis juda!

Šis žaidimas yra puikus būdas teigiamai veikti vaiko judesių koordinacijos vystymąsi ir erdvinę vaizduotę. Be to, jis lavina kūrybiškumą ir loginį mąstymą, nes vaikui reikės ieškoti būdų, kaip subalansuoti kaladėles ant judančio mėnulio pagrindo.

Medinė dėlionė Montessori Balancing Moon yra kruopščiai pagaminta, atsižvelgiant į kiekvieną detalę. Visi jos kraštai yra kruopščiai nušlifuoti, o paviršius padengtas nealergiškais dažais, todėl ji yra visiškai saugi vaikams. Be to, ryškios ir prisotintos spalvos paskatins kiekvieną mažylį žaisti ir tyrinėti.

Šis žaislas tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams, taip pat visai šeimai! Jis ne tik teikia malonumą, bet ir skatina bendravimą ir bendrus žaidimus.

Medinės dėlionės Montessori Balancing Moon ypatybės:

  • Visiškai saugi medinė konstrukcija.
  • Ryškios ir žavingos spalvos.
  • Puikiai tinka visai šeimai.
  • Teigiamai veikia judesių koordinacijos vystymąsi ir erdvinę vaizduotę.
  • Lavina kūrybiškumą ir loginį mąstymą.

Šio žaislo mėnulio matmenys yra 17 x 7 cm, o pakuotės matmenys – 20 x 15 x 3 cm. Rinkinyje rasite medinį mėnulį, kauliuką žaidimui ir net 18 spalvotų kaladėlių. Tai puikus būdas leisti laiką su šeima ir ugdyti vaiko gebėjimus. Leiskite jūsų vaikui atrasti pasaulį su Medine Dėlione Montessori Balancing Moon!

Mediniai žaislai. Medinė dėlionė Montessori Balancing Moon

Medinė dėlionė Montessori Balancing Moon. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinė dėlionė Montessori Balancing Moon. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.34 kg
Išmatavimai 1.11 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medinė dėlionė Montessori Balancing Moon”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *