Medinė dėlionė montessori geometrija

8.63

Medinė dėlionė montessori geometrija yra puikus žaidimas vaikams, kuris ne tik suteikia linksmybes, bet ir yra efektyvi mokymosi priemonė.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinė dėlionė montessori geometrija.

Medinė Montessori dėlionė geometrija yra puikus žaidimas vaikams, kuris ne tik suteikia linksmybes, bet ir yra efektyvi mokymosi priemonė. Tai idealus pasirinkimas kaip dovana vaikams, nes atitinka Maria Montessori pedagogikos principus ir yra pritaikytas vaikų poreikiams.

Rinkinyje yra 180 įvairių formų ir spalvų medinių kaladėlių, kurios puikiai tinka žaidimams vaikams. Jų dydis (4 cm skersmens) yra saugus ir patogus – lengva pačiupti ir sunku nuryti. Kaladėlės gali būti naudojamos ne tik rūšiavimui, bet ir skaičiavimui bei spalvų mokymuisi, todėl tai puiki dovana vaikams, norintiems mokytis per žaidimą.

Žaidimo procesas, kurį siūlo šis rinkinys, yra ne tik įdomus, bet ir lavinantis. 24 dvipusės kortelės įkvepia ir rodo, kaip reikia dėlioti kaladėles, suteikdamos vaikams iššūkių ir skatindamos mokymąsi. Tai padeda vaikams lavinti motorikos, akių ir rankų koordinacijos, taip pat koncentracijos įgūdžius, todėl šis žaidimas vaikams yra ne tik linksminantis, bet ir naudingas jų intelektualiam vystymuisi.

Be to, medinės kaladėlės yra pagamintos iš tvirtų medžiagų, užtikrinant ilgalaikį žaislo naudojimą. Tai puikus pasirinkimas tėvams, ieškantiems prasmingos ir lavinančios dovanos vaikams.

 

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.38 kg
Išmatavimai 2.29 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medinė dėlionė montessori geometrija”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *