Medinė dėlionė Montessori žmonės

15.55

Medinė dėlionė montessori žmonės- tai mokomasis Medinis Montessori Dėlionės Rinkinys Žmogaus Kūno Paslapčių Atskleidimas!

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinė dėlionė Montessori žmonės.

Mokomoji medinė dėlionė montessori žmonės- puikus  žaidimas vaikams!

Vienas amžinų klausimų, kurį tyrinėti visi mažieji mokslininkai, yra: kaip sukurtas žmogus? Mūsų nuostabus medinis mokomasis rinkinys padės jūsų vaikui pažvelgti giliau į žmogaus kūno paslaptis.

Šioje dėlionėje vaizduojamas žmogaus pjūvis su skeletu, vidaus organais, raumenimis ir kūnu. Ji yra ne tik įtraukianti pramoga, bet ir mokymasis, kuris užims jūsų mažylį ilgoms valandoms.

Dėlionės detalės turi būti sudėliojamos sluoksniais. Mažylio užduotis yra išmokti dėlioti žmogaus skeletą, vidaus organus, raumenis, kūną ir galiausiai drabužius. Rinkinyje yra medinis pagrindas, kuris padeda suprasti, kaip viskas turi būti sudėliota.

Šis dėlionių rinkinys ne tik suteikia pramogą, bet ir prisideda prie vaiko tinkamo vystymosi. Jo paprasta forma, medinė apdaila ir svarbios edukacinės vertybės atitinka Montessori pedagoginę filosofiją, kurios tikslas yra skatinti visapusį vaiko mokymąsi.

Ši dėlionė taip pat gali tapti puikiu būdu pradėti pokalbį apie žmogaus anatomiją. Ji paprastu ir vaizdingu būdu padės vaikui lengvai suprasti, kaip žmogus yra sudarytas.

Be to, šis žaidimas skatins vaiko kūrybiškumą, loginį mąstymą ir lavins jo rankų jautrumą.

Šio medinio Montessori dėlionės rinkinio įdomi forma tikrai patiks kiekvienam vaikui ir paskatins jį žaisti bei daugiau sužinoti apie žmogaus kūną.

Nepamiršome ir svarbiausio dalyko – saugumo. Visos detalės yra kruopščiai nušlifuotos, todėl galite būti tikri, kad žaidimas bus saugus ir jūsų vaikas nebus purvinos rankos.

Rinkinio turinys:

  • Bazė
  • 28 galvosūkiai
  • Medžiaga: mediena

Matmenys:

  • Pagrindo matmenys: 29 cm x 24,5 cm x 1,7 cm
  • Mergaitės matmenys: 22,5 cm x 12,5 cm
  • Pakuotės matmenys: 30 cm x 15 cm x 2,5 cm
  • Supakuota į kartoninę dėžutę.

Šis Montessori dėlionės rinkinys taps ne tik žaismu, bet ir puikiu būdu jūsų vaikui mokytis ir išsiaiškinti žmogaus kūno paslaptis.

Mediniai žaislai.Medinė dėlionė Montessori žmonės.

Medinė dėlionė Montessori žmonės. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinė dėlionė Montessori žmonės. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.50 kg
Išmatavimai 1.67 × 0.00 cm