Medinė dėlionė su skaičiais 3-in-1 Montessori 13x36cm

8.36

Medinė dėlionė su skaičiais 3-in-1 Montessori 13x36cm. Ši pasakiškai spalvota medinė dėlionė su skaičiais 3-in-1 Montessori 13×36 cm tikrai patiks kiekvienam mažyliui!

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinė dėlionė su skaičiais 3-in-1 Montessori 13x36cm.

Ši pasakiškai spalvota medinė dėlionė su skaičiais 3-in-1 Montessori 13×36 cm tikrai patiks kiekvienam mažyliui! Šioje dėlionėje rasite spalvotas geometrines figūras ir skaičius, kurie turi būti priderinti prie atitinkamų skylučių. Šis žaidimas puikiai lavins vaiko gebėjimą atpažinti formas ir suprasti skaičius.

Ant stovo yra 10 lazdelių, ant kiekvienos iš jų yra spalvoti diskai, kurių skaičius atitinka šalia esantį skaičių. Tai puikiai padės jūsų vaikui mokytis skaičiuoti ir suprasti matematines sąvokas.

Be to, tarp šio žaislo elementų yra spalvotų žuvų su magnetu, kurias reikia pagauti naudojant meškerę su magnetu. Šis žaidimas ne tik lavins vaiko kūrybiškumą ir loginį mąstymą, bet ir ugdo kantrybę.

Ypatybės: ✓ Daugybė elementų ✓ Pasakiškos spalvos ✓ Moko atpažinti formas ir skaičius ✓ Ugdo kantrybę ✓ Lavina kūrybiškumą ir loginį mąstymą

Specifikacijos:

Medžiaga: medis

Komplekte yra:

  • Medinis stovas
  • Meškerė su magnetu
  • 10 spalvotų žuvų su magnetu
  • Mediniai skaičiai ir matematiniai ženklai
  • Medinės geometrinės figūros
  • Spalvoti skaičiavimo apskritimai

Ši medinė dėlionė ne tik suteiks jūsų vaikui daug smagumo, bet ir puikiai lavins jo mokymosi gebėjimus!

Mediniai žaislai. Medinė dėlionė su skaičiais 3-in-1 Montessori 

Medinė dėlionė su skaičiais 3-in-1 Montessori . Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinė dėlionė su skaičiais 3-in-1 Montessori . Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.44 kg
Išmatavimai 3.20 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medinė dėlionė su skaičiais 3-in-1 Montessori 13x36cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *