Medinė pica

9.54

Medinė pica – tai nuostabus ir interaktyvus žaidimas vaikams, kuris idealiai tinka kaip žaisliukas mažiesiems virtuvės ir kulinarinio menų mėgėjams.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinė pica.

Medinė pica – tai nuostabus ir interaktyvus žaidimas vaikams, kuris idealiai tinka kaip žaisliukas mažiesiems virtuvės ir kulinarinio menų mėgėjams. Šis žaisliukas yra ne tik linksminantis, bet ir edukacinis, todėl tai puiki dovana vaikams, norintiems mokytis ir pramogauti vienu metu.

Žaidimas vaikams: medinės picos rinkinys. Šis rinkinys sudaro 27 elementai, kuriuos sudaro 6 medinės picos griežinėliai, 18 picos dekoravimo elementų ir picos pjaustymo įrankiai. Žaisdamas su šiuo rinkiniu, vaikas lavina savo smulkiosios motorikos įgūdžius, koordinaciją, taip pat skatina kūrybiškumą ir vaizduotę.

Žaisliukai vaikams: kūrybinis ir mokomasis elementas. Mediniai picos dekoravimo elementai, imituojantys įvairius maisto produktus, leidžia vaikams eksperimentuoti ir kurti įvairias picų versijas. Tai ne tik linksma veikla, bet ir puikus būdas mokyti vaikus apie skirtingus maisto produktus ir jų derinimą.

Dovana vaikams: saugus ir patvarus rinkinys. Dėl savo aukštos kokybės medžiagos, šis rinkinys yra tvirtas ir ilgaamžis. Tai padaro jį puikia dovana vaikams, nes tai žaislas, kuris ne tik pradžiugins juos akimirksniu, bet ir išliks su jais ilgesnį laiką. Ši medinė pica yra tinkama dovanoti tiek gimtadienio, tiek Kalėdų ar kitos šventės proga.

Įtraukdami šį medinį picos rinkinį į vaikų žaidimų kolekciją, suteikiate jiems galimybę mokytis per žaidimą ir skatinate jų kūrybiškumą bei smalsumą. Tai tikrai praturtins jų žaidimų pasaulį ir suteiks daug džiugaus laiko!

Mediniai žaislai. Medinė pica.

Medinė pica. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinė pica. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.68 kg
Išmatavimai 2.75 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medinė pica”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *