Medinė trasa montessori XXL

40.64

Medinė trasa Montessori XXL – tai fantastiška dovana kiekvienam mažajam tyrinėtojui, kuris mėgsta kamuoliukus ir automobilius. Šis žaislas yra ne tik įdomus, bet ir edukacinis, padedantis vaikams tobulinti savo įgūdžius ir mąstymą pagal Montessori metodą.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinė trasa montessori XXL

Medinė trasa Montessori XXL – tai fantastiška dovana kiekvienam mažajam tyrinėtojui, kuris mėgsta kamuoliukus ir automobilius. Šis žaislas yra ne tik įdomus, bet ir edukacinis, padedantis vaikams tobulinti savo įgūdžius ir mąstymą pagal Montessori metodą.

Žaidimas su trasa:

 • Organizuokite varžybas: Išbandykite, kuris kamuolys ar automobilis bus greitesnis. Tai puikus būdas mokyti vaikus stebėjimo ir greito reagavimo.
 • Jaudinantys šuoliai: Vaikai bus sužavėti stebėdami, kaip kamuoliai ir automobiliai šoka iš vieno aukšto į kitą.
 • Tiksli kelionė: Stebėkite, kaip tiksliai kamuoliai ir automobiliai juda trasoje, lavinant mažųjų akių ir rankų koordinaciją.

Edukacinė vertė:

 • Loginis mąstymas ir rankiniai įgūdžiai: Žaidimas su šia trasa lavina vaikų loginį mąstymą ir rankinius įgūdžius, skatina kūrybiškumą ir smalsumą.
 • Montessori filosofija: Šis žaislas atitinka Montessori ugdymo principus, skatinantį savarankiškumą ir mokymąsi per atradimą.

Komplekto turinys:

 • Takelis savarankiškam surinkimui.
 • 4 spalvoti mediniai rutuliai.
 • 1 medinis automobilis.
 • 1 figūrėlė Kalėdų Senelio pavidalu.
 • 1 medinė gėlė.

Techniniai duomenys:

 • Medžiaga: mediena.
 • Tako išmatavimai: 71cm x 25cm x 49,5m.
 • Rutulio apimtis: apie 15,5 cm.
 • Automobilio matmenys: 10cm x 2,5cm x 4,5cm.
 • Gėlės matmenys: 7cm x 3,5cm.
 • Pakuotės matmenys: 70cm x 9,5cm x 47cm.

Ši medinė trasa yra puiki dovana visiems mažiems kamuoliukų ir automobilių trasų mėgėjams. Be to, ji yra draugiška aplinkai, kadangi pagaminta iš medienos. Tai puikus pasirinkimas tėvams, ieškantiems ekologiškų ir mokomųjų žaislų savo vaikams. Produktas skirtas savarankiškai montuoti, todėl taip pat lavina vaikų konstravimo įgūdžius. Puiki pramoga ir kūrybinė veikla užtikrinta!

Mediniai žaislai. Medinė trasa montessori XXL

Medinė trasa montessori XXL. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinė trasa montessori XXL. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 2.73 kg
Išmatavimai 38.00 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medinė trasa montessori XXL”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *