Medinė virtuvė su šaldytuvu 80cm

71.55

Medinė virtuvė su šaldytuvu yra tobulo dydžio – jos aukštis pritaikytas pagal vaikų amžių, kad visi elementai būtų ranka pasiekiami.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinė virtuvė su šaldytuvu 80cm.

Medinė virtuvė su šaldytuvu. Medinė virtuvė yra tobulo dydžio – jos aukštis pritaikytas pagal vaikų amžių, kad visi elementai būtų ranka pasiekiami.
Daugybė judančių elementų, tokių kaip atidaromos spintelės ir kilnojamos rankenėlės, leidžia jaustis kaip tikroje virtuvėje, tačiau daug saugiau vaikams.
Virtuvėje yra būtiniausi prietaisai, tokie kaip šaldytuvas-šaldiklis, indaplovė, mikrobangų krosnelė, viryklė ir orkaitė.
Be to, visi prietaisai turi papildomą grafiką, dėl kurios jie atrodo dar tikroviškiau – mygtukai ant mikrobangų krosnelės, pirkinių sąrašas ant šaldytuvo, laikrodis ir indai indaplovėje.
Be daugybės prietaisų, į komplektą įeina ir virtuvės įranga, kuri ne mažiau svarbi gaminant maistą – puodas, keptuvė ir kiti indai.

O ant šaldytuvo kabo telefonas, kuris puikiai tinka mažyliui paskambinti mamai ar močiutei dėl šeimos slapto recepto.
Negana to, spalvinga grafika suteikia visai virtuvei tikroviškumo – ant sienos galite pamatyti įvairių maisto produktų, kavos aparato, gartraukio ir kitų virtuvės reikmenų nuotraukas.
Medinė virtuvė su šaldytuvu yra balta ir su aukso spalvos elementais, todėl visas gaminys puikiai tiks bet kurioje patalpoje ir suteiks ne tik žaidimų zoną, bet ir įspūdingą dekoraciją.
Visa virtuvės konstrukcija pagaminta iš vientisos ir sklandžiai šlifuotos medienos, todėl jūsų klientai gali būti tikri, kad ji išgyvens daugybę jų vaikų organizuojamų gaminimo seansų.

PAKUOTĖS TURINYS:
Virtuvės surinkimo komponentai
Metaliniai indai (puodas + keptuvė)
Metaliniai virtuvės reikmenys (4 vnt.)
Medžiaga: medis, metaliniai indai
MATMENYS:
Virtuvė: 80 cm x 24 cm x 80 cm
Stalviršio aukštis nuo žemės: 46 cm

Medinė virtuvė su šaldytuvu. Mediniai žaislai

Medinė virtuvė su šaldytuvu. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 14.20 kg
Išmatavimai 52.00 × 0.00 cm