Sold out

Medinė virtuvė vaikams LULILO+ priedai

71.79

Medinė virtuvė vaikams LULILO+ priedai. Jei ieškote puikios dovanos vaikams, tada medinė virtuvė LULILO su priedais tikrai gali būti jūsų pasirinkimas!

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Medinė virtuvė vaikams LULILO+ priedai.

Puiki dovana vaikams !

Kiekvienas vaikas siekia daryti tai, ką daro jo tėvai, todėl verta mokyti jų svarbių namų ruošos užduočių! Graži ir išskirtinai padaryta virtuvė ne tik skatins žaismingumą, bet ir malonųjį maisto gaminimo procesą! Šiuolaikinės spalvos ir stilingas dizainas patrauks ne tik mažuosius, bet ir tėvus. Ji puikiai tiks tiek šiuolaikiniams, tiek klasikiniams interjerams.

Virtuvėje yra daugybė realios virtuvės funkcijų: čia yra kriauklė, čiaupas, viryklė, mikrobangų krosnelė, lentynos ir spintelės! Tai padarys būsimą tikrąjį virtuvės gyvenimą lengvesnį ir smagesnį. Viryklės valdymo velenai labai realistiški, primenantys tikrų prietaisų velenus. Juos sukelti nereikia didelės jėgos, tad jūsų mažajam bus lengva.

Medinė virtuvė vaikams LULILO+ priedai. Ši virtuvės rinkinys yra vienas iš nedaugelio, kuris įtraukia džiovyklą indams, leisdamas jums pamokyti vaiką indus plauti smagiu būdu! Svarbiausia, jūsų vaikas mokysis plauti indus ant lėtai įtrūkstančių indų! Metalinę kriauklę galima lengvai išimti ir pripildyti vandeniu. Leiskite savo mažajam šefui patiems nuplauti vaisius desertui arba daržoves vakarienei! Tai padarys jį pasididžiavusiu dalyvaujant patiekalo gamyboje ir jis tikrai tai įvertins.

Vaikui gaminimas – tai ne tik puikus smagumas! Gamindamas vaikas išmoks daug reikalingų ir svarbių įgūdžių. Ir visa tai su maksimalia saugumu! Manipuliuodamas žaislinėmis viryklėmis, jūsų vaikas išmoks, kaip veikia tikrosios, bet nepridegs!

Leiskite vaikui pats išdėlioti puodus ir keptuves ten, kur jam patogu! Taip jis išmoks tvarkyti erdvę pagal savo poreikius, taip pat prižiūrėti tvarką patiems ir suprasti jos vertę darbo vietoje! Maisto gaminimas yra puikus smagumas, kuris ne tik leidžia dinamiškai vystytis vaizduotei, bet ir teigiamai veikia virtuvės meistro motorinius įgūdžius! Pjovimas, maišymas, pilant ir kaitinant stiprins smulkiuosius motorinius įgūdžius, o pirštai įgis jėgos ir precizijos.

Medinė virtuvė vaikams LULILO+ priedai. Ši virtuvė idealiai tinka aplinkos puoselėtojams! Jei jums rūpi gamtos būklė, pasirinkite produktą, pagamintą iš medžio, kuris dėl savo sudėties mažiau apkrauna aplinką nei plastikiniai analogai! Pasirinkdami medinę virtuvę, ne tik suteiksite didelį smagumą vaikui, bet ir suteiksite jam galimybę tyrinėti pasaulį, kaip jis yra tampa didesnis! Rūpinimasis aplinka net mažiausiuose kasdienio gyvenimo elementuose išsaugos gamtą nepaliestą.

Sukurkite vaikui aistrą maisto gaminimui! Galbūt jis ateityje taps puikiu šefu!

Techninės specifikacijos:

Medžiaga: MDF, plastikas, medis

Virtuvės matmenys: 68 cm x 25,5 cm x 85 cm

Aukštis nuo grindų iki viršaus: 37,5 cm

Skardos skersmuo: 11 cm

Lentos dydis: 16,5 cm x 11 cm

Peilio ilgis: apie 13 cm

Puodo skersmuo: 9 cm Butelio aukštis: 8 cm

Pakuotės matmenys: 92 cm x 30,5 cm x 15,5 cm

Virtuvė supakuota kartoninėje dėžutėje.

Medinė virtuvė vaikams LULILO+ priedai. Mediniai žaislai

Medinė virtuvė vaikams LULILO+ priedai. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinė virtuvė vaikams LULILO+ priedai. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 9.30 kg
Išmatavimai 42.09 × 0.00 cm