Medinis atminties žaidimas Montessori

9.56

Medinis atminties žaidimas Montessori yra puikus pasirinkimas mokytis ir linksminimuisi tiek vaikams, tiek jų tėvams!

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinis atminties žaidimas Montessori.

Šis medinis atminties žaidimas Montessori Memo yra puikus pasirinkimas mokytis ir linksminimuisi tiek vaikams, tiek jų tėvams! Šis žaidimas priklauso Montessori žaislų serijai, todėl jame didelis dėmesys skiriamas smagiam mokymuisi ir įgūdžių lavinimui, kuris leidžia vaikui išgyventi džiaugsmą iš pažinimo.

Ypatybės:

 • Saugios ir kokybiškos medžiagos: Žaidimas pagamintas iš kruopščiai nušlifuotos ir nulakuotos medienos, todėl yra saugus vaikams ir nekelia alerginių reakcijų.
 • Ryškios kaladėlių spalvos: Šios sodrios spalvos nėra atsitiktinės! Tokia įvairovė ir ryškumas padeda vaikui lavinti atmintį ir lengviau įsiminti kaladėlės vietas.
 •  Tinka visai šeimai: Žaidime nėra amžiaus apribojimų, ir jis sužadins kūrybingumą tiek berniukams, tiek mergaitėms.
 • Teigiamai veikia kelis įgūdžius: Žaidimas lavina ne tik atmintį, bet ir judesių koordinaciją.

Žaidimo taisyklės: Rekomenduojamas žaidėjų skaičius: 2.

Žaisdami su kitu žaidėju, sudėkite kaladėles į žaidimo pagrindą. Stenkitės įsiminti kuo daugiau spalvų ir jų vietas. Tada žaidėjai vienas po kito ridena kauliukus, ir pagal tai, kokia spalva iškrenta, turite ištraukti atitinkamą kaladėlę. Jeigu atspėjote teisingai, ją pasiimkite į savo pusę. Jeigu ne, grąžinkite atgal. Šitaip jūs abu turėsite puikią galimybę įsiminti kur yra šitos spalvos kaladėlė! Laimi tas, kuris ištraukia daugiausiai kaladėlių.

Specifikacijos:

 • Amžius: 3+
 • Pagrindo skersmuo: 18 cm
 • Pakuotės matmenys: 20 x 20 x 6 cm
 • Kubo dydis: 2 cm
 • Kaladėlės dydis: 4,3 x 1,5 cm

Komplekte:

 • Apvalus pagrindas
 • Žaidimo kauliukas
 • 24 kaladėlės

Šis žaidimas ne tik pramogaus vaikus, bet ir padės jiems lavinti savo intelektualinius gebėjimus. Tai puikus būdas mokytis ir linksminimuisi!

Mediniai žaislai. Medinis atminties žaidimas Montessori

Medinis atminties žaidimas Montessori. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Atmintį lavinantis medinis žaidimas žaidimas Montessori. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.40 kg
Išmatavimai 1.75 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medinis atminties žaidimas Montessori”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *