Hot

Medinis dirbtuvių stalas su įrankiais vaikams

54.00

Medinis dirbtuvių stalas su įrankiais vaikams – tai puikus žaislas, kuris suteikia galimybę mažiesiems meistrams patirti tikrojo darbastalio jausmą.

Aprašymas

Aprašymas

Medinis dirbtuvių stalas su įrankiais vaikams.

Šiandienos rinkoje rasite daugybę įvairių žaislų vaikams, tačiau mediniai žaislai išlieka laiko patikrinta klasika. Tai puikus pasirinkimas tiek kaip dovana vaikams gimtadieniams, Kalėdoms ar kitoms šventėms. Mediniai žaislai yra ne tik patvarūs ir saugūs, bet ir skatina vaikų vaizduotę bei kūrybiškumą.

Vienas iš populiarių pasirinkimų yra medinis dirbtuvių stalas su įrankiais, kuris neabejotinai taps vertinga dovana vaikams, ypač tiems, kurie domisi meistriškumu ir konstrukcijomis. Šis rinkinys suteikia vaikams galimybę patirti tikro meistro vaidmenį, lavinant jų motorinius įgūdžius ir skatinant loginį mąstymą.

Rinkinio turinys:

 • Savarankiškai surenkamas stalas
 • Pjūklas
 • Atsuktuvas
 • 11 varžtų
 • 6 užsukami dangteliai
 • Veržliaraktis
 • Krumpliaračiai
 • Matavimo juosta
 • Plaktukas

Medžiaga ir matmenys:

 • Medžiaga: Mediena
 • Dirbtuvių matmenys: 45 cm x 26 cm x 67 cm
 • Viršutinės dalies aukštis (nuo grindų): 37 cm
 • Pakuotės matmenys: 31 cm x 59 cm x 8 cm

Medinis dirbtuvių stalas su įrankiais vaikams. Mediniai žaislai

Medinis dirbtuvių stalas su įrankiais vaikams. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?