Medinis kamuoliukų takas LULILO Apia

29.73

Medinis kamuoliukų takas „LULILO Apia” yra nuostabi pramoga, kuri neabejotinai užims jūsų mažylį ilgoms valandoms.

Turime

Produkto kodas: IKKX5189 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Medinis kamuoliukų takas LULILO Apia

Medinis kamuoliukų takas „LULILO Apia” yra nuostabi pramoga, kuri neabejotinai užims jūsų mažylį ilgoms valandoms. Šis žaislas yra paprastas, tačiau neapsakomai įtraukiantis – vaikai stebės, kaip judančios figūrėlės sukelia kamuoliukų judėjimą ir sukurs magišką akimirką.

Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medienos, kuri buvo kruopščiai apdirbta ir nušlifuota, todėl žaidimo metu užtikrinamas visiškas saugumas. Nėra jokių rizikų, kad žaidimo džiaugsmą apkartintų medienos atplaišos.

Žaidimas su kamuoliukų taku yra ne tik smagus, bet ir labai naudingas vaikų vystymuisi:

 • Rankų ir motorikos įgūdžių lavinimas: perkeliant kamuoliukus ir kitus priedus vaikai mokosi tikslumo ir rankų koordinacijos.
 • Regos ir klausos lavinimas: stebint, kaip juda kamuoliukai, vaikai mokosi stebėti ir klausytis, taip pat suprasti priežasties ir pasekmės ryšį.
 • Kantrybės ir susikaupimo ugdymas: laukiant, kol kamuolys pasieks takelio pabaigą, vaikai mokosi kantrybės ir susikaupimo.

Žaislas yra puikus pasirinkimas ne tik vaikams, bet ir jų tėvams, nes suteikia galimybę mokytis per žaidimą. Be to, mediniai žaislai yra ekologiški ir draugiški aplinkai, paliekantys mažesnį anglies pėdsaką nei plastikiniai žaislai.

Į komplektą įtraukta:

 • Kamuoliukų takas
 • Tris kamuoliukai spalvų: mėlynas, raudonas, geltonas
 • Du automobiliai
 • Žvaigždė, žmogus ir ratas figūrėlės
 • Varžtai tvirtinimui
 • Instrukcijos surinkimui

Matmenys:

 • Surinkto takelio dydis yra 70 cm x 70 cm x 9 cm, suteikiantis erdvę žaisti
 • Kamuoliukų skersmuo – 5 cm
 • Raudonojo automobilio išmatavimai – 8 cm x 4 cm
 • Pakuotės dydis: 71 cm x 22,5 cm x 6,5 cm, patogus saugojimui ir transportavimui

Medinis kamuoliukų takas „LULILO Apia” supakuotas į tvirtą kartoninę dėžutę, todėl jį galima lengvai laikyti arba padovanoti kaip įspūdingą dovaną.

Mediniai žaislai

Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 2.12 kg
Išmatavimai 11.62 × 0.00 cm