Medinis lėlių namelis

22.91

Medinis lėlių namelis – tai kiekvieno vaiko svajonės išsipildymas. Šis 40 centimetrų aukščio gražus ir erdvus medinis lėlių namelis sukuriamas su didžiuliu dėmesiu smulkmenoms.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinis lėlių namelis 40cm.

Puiki dovana vaikams !

Medinis lėlių namelis – tai kiekvieno vaiko svajonės išsipildymas. Šis 40 centimetrų aukščio gražus ir erdvus medinis lėlių namelis sukuriamas su didžiuliu dėmesiu smulkmenoms. Jame yra dviejų aukštų rezidencija su keturiais atskirais kambariais: virtuve, vonia, miegamuoju ir svetaine. Šioje puikioje medinėje viloje įskaičiuoti gražūs mediniai baldai, kurie puikiai papildys bet kokį lėlių namelį. Baldų rinkinyje rasite spintą su atidaromomis durelėmis, kuri idealiai tiks jūsų vaiko smulkmenoms saugoti, lovą, komodą, lentyną, 2 kėdes, naktinį staliuką, viryklę, vonią ir tualetą su veidrodžiais iš lipnios sidabrinės folijos.

Didžiausias džiaugsmas vaikui bus statant namą kartu su tėvais. Šis procesas ne tik suteiks jums puikų laiką kartu, bet ir padės vaikui išmokti bendradarbiauti ir plėsti socialinius įgūdžius. Be to, galėsite leisti vaikui piešti tiesiai ant sienų ir dekoruoti namą taip, kaip jums patinka.

Šis medinis lėlių namelis yra ne tik puiki pramoga, bet ir puikus vaiko kambario papuošalas. Žaidimas su namu skatina vaizduotę, kūrybišką mąstymą ir mokymąsi nekonvenciniu būdu, taip pat lavina vaiko rankų įgūdžius.

Šio namelio specifikacijos:

  • Išmatavimai: 40,5 x 26,5 x 38 cm
  • Medžiaga: mediena
  • Amžius: nuo 3 metų
  • Komplekte: medinis lėlių namelis, baldai ir žaidimo figūrėlės.

Šis medinis lėlių namelis suteiks jūsų vaikui daug džiaugsmo ir kūrybinių galimybių, tuo pačiu tvarkydamas vaiko kambarį ir ugdydamas įvairius įgūdžius.

Medinis lėlių namelis. Mediniai žaislai

Medinis lėlių namelis. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinis lėlių namelis. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 1.85 kg
Išmatavimai 18.62 × 0.00 cm