Sold out

Medinis lėlių namelis 70cm LULILO

71.55

Medinis lėlių namelis 70cm LULILO yra puiki dovana – tai bus svajonių išsipildymas kiekvienam lėlių savininkui!

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Medinis lėlių namelis 70cm LULILO

Ko kiekviena  mergaitė svajoja? Žinoma, apie namus, kuriuose galėtų gyventi visos jos  lėlės! Trys aukštai, penkios nepriklausomos patalpos ir netgi papildoma terasa? Skamba idealu!

Fantastiškas medinis lėlių namas „LULILO”, kuris užtikrins nuostabią pramogą kiekvienam vaikui ir jų lėlėms. Nuo šiol jūsų lėlės nebeprivalės miegoti ant grindų, bet turės savo keturis kampučius gražiame rožiniame name.

Namas turi  trys aukštus:

  • 1 aukštas – čia rasite vonios kambarį ir didelę virtuvę.
  • 2 aukštas – erdvus svetainės ir poilsio kambarys.
  • 3 aukštas – Didžiausias kambarys name – miegamasis ir nuostabi terasa.

Visi baldai ir pats namas pagaminti iš glotniai šlifuoto medžio. 

Žaidimas su lėlių namu skatins vaizduotę ir kūrybiškumą, o bendras žaidimas su tėvais, broliukais ar sesutėmis ar draugais padės vystyti socialinius įgūdžius.

Namas ne tik tarnaus kaip nuostabus žaislas valandoms, bet ir kaip gražus dekoras kiekvieno vaiko kambariui.

Matmenys:

Namas (aukštis x plotis x gylis): 70 cm x 59 cm x 22,5 cm

Lova: 15 cm x 11,5 cm

Vonios kambarys: 10 cm x 5,5 cm

Staliukas: 10 cm x 4 cm

Aukštis tarp aukštų: 18,5 cm

Pakuotė: 29,5 cm x 86 cm x 11 cm

Supakuota į kartoninę dėžę.

Medinis lėlių namelis 70cm LULILO. Mediniai žaislai.

Medinis lėlių namelis 70cm LULILO. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinis lėlių namelis 70cm LULILO. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 7.30 kg
Išmatavimai 26.50 × 0.00 cm