Hot

Medinis lėlių namelis LULILO FLORO LED

(3 pirkėjų atsiliepimai)

71.79

Medinis lėlių namelis LULILO FLORO LED. Suteikite jūsų vaikui nepaprastą dovaną su mediniu lėlių nameliu LULILO FLORO LED!

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinis lėlių namelis LULILO FLORO LED.

Suteikite jūsų vaikui nepaprastą dovaną su mediniu lėlių nameliu LULILO FLORO LED!

Šis medinis lėlių namelis „FLORO LED” – tai tris aukštus apimantis nuostabus kotedžas su 4 kambariais ir didžiulę terasa, kur jūsų lėlės gali leisti laiką ir jaukiai gyventi.

Namo rinkinyje rasite viską, ko reikia, kad pastatytumėte šį žavingą lėlių namą. Medinės, plastikinės ir metalinės medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą ir tvirtumą.

Šio lėlių namo rinkinyje taip pat yra visi būtini baldai, kad jūsų lėlės jaustųsi kaip namie – nuo virtuvės iki vonios, nuo miegamojo iki svetainės. Be to, yra netgi šviesos šaltinis – LED juosta, kuri suteikia jaukų namo apšvietimą.

Norint, kad viskas veiktų, reikia 3xAA tipo baterijų, kurios jau yra komplekte.

Lėlių namo matmenys:

  • Viso dydis: 62 cm x 26,5 cm x 78 cm
  • 1 ir 2 aukštų aukštis: 22 cm
  • 3 aukšto aukštis: 24 cm
  • Lovos matmenys: 12 cm x 9,5 cm x 5 cm

Tai puikus būdas pramogauti ir kurti įvairias istorijas su savo lėlėmis. Jūsų vaikas gali leisti valandas kuriant ir vaidindamas gyvenimą šiame nuostabiame mediniame lėlių name „FLORO LED”. Tai puiki dovana vaikui, kuriam patinka lėlės ir kūrybiškas žaidimas.

Mediniai žaislai. Medinis lėlių namelis LULILO FLORO LED.

Medinis lėlių namelis LULILO FLORO LED. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinis lėlių namelis LULILO FLORO LED. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 7.50 kg
Išmatavimai 36.02 × 0.00 cm