Medinis rūšiuoklis 5 Formos

7.15

Medinis rūšiuoklis 5 Formos yra puikus edukacinis žaislas, skirtas vaikų pažintinių ir manualinių įgūdžių lavinimui. Šis žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medžio, spalvingas ir patrauklus vaikų akiai.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinis rūšiuoklis 5 Formos.

Medinis rūšiuoklis su 5 formomis yra puikus edukacinis žaislas, skirtas vaikų pažintinių ir manualinių įgūdžių lavinimui. Šis žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medžio, spalvingas ir patrauklus vaikų akiai, todėl yra puikus pasirinkimas smagiai ir prasmingai pramogai.

Žaislo ypatybės:

  1. Medžiagų kokybė: pagamintas iš medžio, kuris yra tvirtas ir ilgaamžis.
  2. PE Sertifikatas: užtikrina, kad žaislas yra saugus ir atitinka visus reikiamus standartus.
  3. Edukacinė vertė: lavina vaiko gebėjimą atskirti skirtingas formas ir spalvas, taip pat gerina manualinius įgūdžius.
  4. Ryškios spalvos: patrauklios ir šiltos spalvos skatina vaiką žaisti ir tyrinėti.

Specifikacijos:

  • Medžiaga: Mediena.
  • Komplekto Sudėtis: Stovas su 5 pagaliukais ir 16 įvairiaspalvių kaladėlių.

Šis medinis rūšiuoklis yra ne tik puiki dovanų idėja bet kuriems mažiesiems, bet ir prasminga pramoga, kuri padeda mokyti vaikus pagrindinių geometrinių formų ir spalvų. Jis yra patrauklus, mokomasis ir, svarbiausia, saugus naudoti. Tinkamas vaikams, kurie mėgsta tyrinėti ir mokytis per žaidimą, šis žaislas suteikia galimybę mokytis ir linksmai praleisti laiką.

Mediniai žaislai. Medinis rūšiuoklis 5 Formos.

Medinis rūšiuoklis 5 Formos. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinis rūšiuoklis 5 Formos. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

 

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.52 kg
Išmatavimai 3.33 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medinis rūšiuoklis 5 Formos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *