Medinis rūšiuoklis ant ratukų su kaladėlėmis

11.98

Medinis rūšiuoklis ant ratukų su kaladėlėmis yra puikus edukacinis žaislas vaikams. Žaidimo esmė yra atitikti kaladėles su atitinkamomis skylėmis, o rūšiuoklis su pririšta virvele gali tapti netgi puikią transporto priemone mažyliui.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinis rūšiuoklis ant ratukų su kaladėlėmis.

Šis medinis rūšiuoklis ant ratukų su kaladėlėmis yra puikus edukacinis žaislas vaikams. Žaidimo esmė yra atitikti kaladėles su atitinkamomis skylėmis, o rūšiuoklis su pririšta virvele gali tapti netgi puikią transporto priemone mažyliui. Šis žaislas tikrai patiks kiekvienam vaikui.

Žaisdami su šiuo rūšiuokliu, vaikai išmoks atpažinti įvairias formas ir lavins gebėjimą logiškai mąstyti. Tai taip pat naudinga mokantis spalvų pavadinimų. Be to, šis žaislas skatina kūrybiškumą, kūrybinį mąstymą ir lavina vaiko manualinius įgūdžius.

Šios medinės mašinytės viršus nusiimamas, todėl jos viduje vaikas gali gabenti visus savo mėgstamus žaislus. Be to, iš kaladėlių jis galės konstruoti paprastas konstrukcijas. Svarbiausia, šis žaislas yra visiškai saugus, pagamintas atkreipiant ypatingą dėmesį į kiekvieną detalę.

Ypatybės:

  • Vaikas mokysis atskirti įvairias formas.
  • Išmoks spalvų pavadinimus.
  • Žaislas skatina kūrybiškumą.
  • Saugus, kruopščiai pagamintas žaislas.

Specifikacijos:

  • Mašinytė-rūšiuoklio matmenys: 23,5 cm x 15 cm x 9,5 cm.
  • Kaladėlės dydis: apie 3,5 cm.
  • Medžiaga: Mediena.

Komplekte:

  • 16 įvairių formų ir spalvų kaladėlės.
  • Mašinytė-rūšiuoklis.

Šis žaislas ne tik pramogaus vaiką, bet ir padės jo intelektualiniam vystymuisi, lavindamas jo gebėjimus ir mokymąsi.

Mediniai žaislai. Medinis rūšiuoklis ant ratukų su kaladėlėmis.

Medinis rūšiuoklis ant ratukų su kaladėlėmis. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinis rūšiuoklis ant ratukų su kaladėlėmis. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.90 kg
Išmatavimai 5.75 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medinis rūšiuoklis ant ratukų su kaladėlėmis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *