Medinis spalvotas ksilofonas Vikšriukas

4.58

Medinis spalvotas ksilofonas Vikšriukas.

Šis medinis spalvotas ksilofonas Vikšriukas, gali būti puiki dovanos idėja vaikui! Jis padės jūsų vaikui pažinti garsus, išmokti paprastas melodijas ir lavinti daugybę kitų svarbių gebėjimų. Tai tikrai išskirtinis žaislas, kurį galės mėgautis visi vaikai nuo 1,5 metų amžiaus.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

 

Medinis spalvotas ksilofonas Vikšriukas.

Medinis spalvotas ksilofonas Vikšriukas, tai tikrai nuostabus pasirinkimas pradedantiems muzikantams ir mažiesiems kūrėjams!

Vikšriukas yra pagamintas iš aštuonių skirtingų spalvų medinių plokštelių, kurios ne tik pritrauks mažųjų dėmesį savo ryškumais, bet ir skleis įvairias melodijas. Jums tereikia švelniai trenkti medinę lazdelę į metalinę plokštelę, ir iš jos išgirsite nuostabius garsus. Nepamirškite, kad garsas priklauso nuo to, kaip stipriai trenksite lazdele!

Mūsų “Vikšriukas” yra pagamintas iš aštuonių skirtingų spalvų medinių plokštelių, kurios ne tik pritrauks mažųjų dėmesį savo ryškumais, bet ir skleis įvairias melodijas. Jums tereikia švelniai trenkti medinę lazdelę į metalinę plokštelę, ir iš jos išgirsite nuostabius garsus. Nepamirškite, kad garsas priklauso nuo to, kaip stipriai trenksite lazdele!

Šis ksilofonas gali būti puiki dovanos idėja vaikui! Jis padės jūsų vaikui pažinti garsus, išmokti paprastas melodijas ir lavinti daugybę kitų svarbių gebėjimų. Tai tikrai išskirtinis žaislas, kurį galės mėgautis visi vaikai nuo 1,5 metų amžiaus.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris0.19 kg
Išmatavimai1.10 × 0.00 cm