Medinis spalvotas ksilofonas Vikšriukas

4.07

Medinis spalvotas ksilofonas Vikšriukas gali būti puiki dovanos idėja vaikui! Jis padės jūsų vaikui pažinti garsus, išmokti paprastas melodijas ir lavinti daugybę kitų svarbių gebėjimų.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinis spalvotas ksilofonas Vikšriukas.

Medinis spalvotas ksilofonas Vikšriukas, tai tikrai nuostabus pasirinkimas pradedantiems muzikantams ir mažiesiems kūrėjams!

Vikšriukas yra pagamintas iš aštuonių skirtingų spalvų medinių plokštelių, kurios ne tik pritrauks mažųjų dėmesį savo ryškumais, bet ir skleis įvairias melodijas. Jums tereikia švelniai trenkti medinę lazdelę į metalinę plokštelę, ir iš jos išgirsite nuostabius garsus. Nepamirškite, kad garsas priklauso nuo to, kaip stipriai trenksite lazdele!

Mūsų „Vikšriukas” yra pagamintas iš aštuonių skirtingų spalvų medinių plokštelių, kurios ne tik pritrauks mažųjų dėmesį savo ryškumais, bet ir skleis įvairias melodijas. Jums tereikia švelniai trenkti medinę lazdelę į metalinę plokštelę, ir iš jos išgirsite nuostabius garsus. Nepamirškite, kad garsas priklauso nuo to, kaip stipriai trenksite lazdele!

Šis ksilofonas gali būti puiki dovanos idėja vaikui! Jis padės jūsų vaikui pažinti garsus, išmokti paprastas melodijas ir lavinti daugybę kitų svarbių gebėjimų. Tai tikrai išskirtinis žaislas, kurį galės mėgautis visi vaikai nuo 1,5 metų amžiaus.

Mediniai žaislai. Medinis spalvotas ksilofonas Vikšriukas.

Medinis spalvotas ksilofonas Vikšriukas. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinis spalvotas ksilofonas Vikšriukas. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.19 kg
Išmatavimai 1.10 × 0.00 cm