Medinis spalvotas metalofonas

3.59

Medinis spalvotas metalofonas yra puikus ir įdomus lavinamasis žaislas mažiesiems, norintiems susipažinti su muzika ir galbūt atrasti meilę muzikai

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinis spalvotas metalofonas.

Medinis spalvotas metalofonas yra puikus lavinamasis žaislas mažiausiems, kuriems patinka muzika ir norintiems suprasti jos pagrindus. Šis žaislas gali būti pirmas žingsnis vaiko muzikinėje pažinimo kelionėje ir galbūt įkvėpti meilę muzikai ateinantiems metams.

Rinkinio sudėtis:

 • Metalofonas: įtraukti 8 metaliniai cimbolai, sumontuoti ant medinio rėmo, leidžiantys groti 8 skirtingus tonus, kas sudaro visą diapazoną.
 • 2 Lazdelės: skirtos mušti į cimbolus, sukurdamos garsą.

Muzikinio žaislo privalumai:

 • Spalvų ir tonų atpažinimas: vaikai gali išmokti atpažinti ne tik skirtingus garsus, bet ir spalvas.
 • Mokymasis per žaidimą: metalofonas skatina kūrybiškumą, lavina atmintį, koncentraciją ir kantrybę.
 • Smulkiosios motorikos lavimas: groti instrumentu padeda gerinti rankų ir pirštų judesių koordinaciją.
 • Socialiniai ir integraciniai įgūdžiai: grojimas kartu su kitais skatina bendravimą, bendradarbiavimą ir komandinius įgūdžius.
 • Saugumas: lygūs plokščių kraštai ir medinis rėmas užtikrina saugumą žaidžiant.

Naudojimo galimybės:

 • Pirmosios skaičiavimo pamokos: padeda vaikams suvokti pagrindines matematines sąvokas.
 • Muzikinis lavinimas: idealus kaip pirmasis instrumentas muzikos pažinimui.
 • Dekoratyvinė vertė: ryškios spalvos ir malonus dizainas suteikia papildomą estetinę vertę.

Tinkamumas ir matmenys:

 • Tinka vaikams nuo 3 metų.
 • Pakuotės matmenys: 25 cm x 18 cm x 6 cm.
 • Kambario matmenys: 12.4 cm x 15.02 cm x 10.5 cm.

Medinis spalvotas metalofonas yra puiki dovana tiek berniukams, tiek mergaitėms, pradedantiesiems muzikantams. Tai yra ne tik smagus ir įtraukiantis žaislas, bet ir puiki priemonė lavinti vaikų muzikalumą ir kūrybinius įgūdžius.

Mediniai žaislai. Medinis spalvotas metalofonas.

Medinis spalvotas metalofonas. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinis spalvotas metalofonas. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.24 kg
Išmatavimai 1.50 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medinis spalvotas metalofonas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *