Hot

Medinis stumdukas Retro

49.00

Medinis stumdukas Retro. Pirmieji žingsniai gali būti didelis iššūkis. Su šiuo mediniu stumduku procesas taps smagiu ir išskirtinai naudingu.

Aprašymas

Aprašymas

Medinis stumdukas Retro.

Medinis stumdukas Retro. Pirmieji žingsniai, kai vaikas išmoksta vaikščioti, gali būti didelis iššūkis tiek jūsų mažyliui, tiek Jums. Tačiau turėdami mūsų medinį stumduką, šis procesas taps smagiu ir išskirtinai naudingu. Tai ne tik žaislas – tai yra mokymosi ir linksmų akimirkų raktas.

Stumduko Sudėtis ir Funkcijos:

 • Lavinamieji žaislai: Šis stumdukas yra aprūpintas integruotais lavinamaisiais žaislais, leidžiančiais vaikui žaisti ir mokytis net tada, kai jis dar tik mokosi žengti pirmuosius žingsnius. Tai puiki priemonė skatinti jo vystymąsi ir pramogauti kartu.
 • Rankinių įgūdžių lavinimas: Stumduko savybės, tokios kaip kamuoliukų kilnojimas, plytelių su skaičiais kilnojimas ir kaladėlių rūšiavimas, padeda lavinti vaiko rankinius įgūdžius, ypač smulkiąją motoriką. Tai svarbu jo pirštams ir rankoms.
 • Tinkama padėtis: Stumduko patogioji rankena yra išdėstyta 48 cm aukštyje virš žemės, užtikrinant patogią ir sveiką padėtį, kai vaikas mokosi vaikščioti. Tai padės išlaikyti tinkamus įpročius ir saugiai lavinti vaiko įgūdžius.

Medinis stumdukas Retro. Mūsų medinis stumdukas su rūšiuotoju yra daugiafunkcinis ir prasmingas žaislas, kuris skatina mažylio raidą nuo pat mažens. Tai ne tik įdomus žaislas, bet ir puiki priemonė, leidžianti derinti pramogas su vaiko ugdymu. Stumdukas paskatins jūsų mažylį greičiau ir lengviau išmokti vaikščioti.

Medžiaga: Mediena

Matmenys:

  • Stumdukas (plotis x aukštis x gylis): 32 cm x 49 cm x 34 cm
  • Rankenos aukštis nuo žemės: 48 cm
  • Apskritimas: 14,5 cm
  • Pavyzdinis blokas: 3 cm x 3 cm x 3,7 cm
  • Pakuotė: 56 cm x 35,5 cm x 14 cm

Suteikite savo vaikui galimybę lavinti įvairius įgūdžius, žaisti ir mokytis su mūsų mediniu stumduku su rūšiuotoju. Tai ne tik žaislas, tai investicija į jūsų vaiko raidą ir jo smagumo akimirkas.

Medinis stumdukas Retro. Mediniai žaislai

Medinis stumdukas Retro. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?