Medinis žaislų rinkinys 128vnt

20.56

Medinis žaislų rinkinys 128vnt. privers jūsų vaiką išties smagiai praleisti laiką. Spalvingi gyvūnai, transporto priemonės ir pastatai pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinis žaislų rinkinys 128vnt.

Šis didelis medinis žaislų rinkinys su 128 detalėmis privers jūsų vaiką išties smagiai praleisti laiką. Spalvingi gyvūnai, transporto priemonės ir pastatai pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį ir puikiai skatins vaizduotę bei loginį, netradicinį mąstymą.

Šis rinkinys taip pat puikiai prisidės prie tinkamų vaiko rankų įgūdžių vystymo. Didžiulis elementų skaičius suteikia neribotas galimybes mažajam konstruktoriui. Jūsų vaikas gali sukurti savo pasaulį, kurį tik jis pats sukonstruojo, ir pajusti tikro architekto vaidmenį.

Be to, šis žaislų rinkinys yra puikus būdas mokytis skaičiuoti ir išmokti spalvų pavadinimus žaidžiant ir kurdami įvairias kompozicijas.

Šių medinių žaislų rinkinys turi ne tik didelį edukacinį potencialą, bet ir suteikia galimybę vaikui linksmai leisti laiką, kurdamas ir išreiškdamas savo kūrybiškumą.

Specifikacijos:

  • Dėlionės kilimėlio matmenys: 55 x 42 cm
  • Pakuotės matmenys: 22 x 25 cm
  • Komplekte rasite didžiulį medinį žaislų rinkinį, kuris leis jūsų vaikui leisti valandas žaidžiant ir kurdami.

Mediniai žaislai. Medinis žaislų rinkinys.

Medinis žaislų rinkinys. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinis žaislų rinkinys. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 2.25 kg
Išmatavimai 13.33 × 0.00 cm