Medinis žaislų rinkinys 160 elementų

30.60

Medinis žaislų rinkinys 160 elementų.

Medinių žaislų rinkinys yra puiki pramoga ir mokymo priemonė jūsų vaikui. Šis rinkinys sužavi dėmesį įvairiomis detalėmis – raidėmis, skaičiais, transporto priemonėmis ir pastatais.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

 

Medinis žaislų rinkinys 160 elementų.

Medinių žaislų rinkinys yra puiki pramoga ir mokymo priemonė jūsų vaikui. Šis rinkinys sužavi dėmesį įvairiomis detalėmis – raidėmis, skaičiais, transporto priemonėmis ir pastatais. Tai puikus būdas skatinti vaiko vaizduotę, mokyti skaičių bei spalvų pavadinimus ir lavinti loginį, netradicinį mąstymą.

Vienas iš šio rinkinio privalumų yra didžiulis elementų kiekis, kuris suteikia neribotas galimybes jūsų mažam konstruktoriui. Vaikas gali leisti vaizduotei laisvai plėstis ir kurti savo projektus, pajusti tikro architekto vaidmenį. Tai ne tik smagu, bet ir moko vaiką būti kūrybišku ir problemų sprendimo situacijose.

Be to, visi šio rinkinio elementai yra rūpestingai apdirbti, nušlifuoti, ir padengti netoksiškais dažais, todėl jie yra visiškai saugūs. Tai svarbu užtikrinti jūsų vaiko saugumą.

Šis medinis žaislų rinkinys suteiks jūsų vaikui valandas smagumo, mokymo ir kūrybiškumo. Jūsų mažasis architektas gali sukurti, mokytis, ir gerinti savo sugebėjimus šio įdomaus ir lavinančio žaislo pagalba.

Rinkinio techniniai duomenys:

  • Dėlionės kilimėlio matmenys: 59 x 39 cm
  • Pakuotės matmenys: 22 x 25 cm

Taigi, pasinėrę į šio rinkinio pasaulį, jūsų vaikas turės puikią galimybę mokytis, žaisti, ir išreikšti savo kūrybinį potencialą.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 2.33 kg
Išmatavimai 11.67 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medinis žaislų rinkinys 160 elementų”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *