Sold out

Medinių kaladėlių dėlionė

2.80

Medinių kaladėlių dėlionė.

Medinė 3D dėlionė  yra puikus žaislas jūsų mažiesiems entuziastams! Šiame žaidime vaikas turi sudėlioti vieną iš šešių skirtingų transporto priemonių paveikslėlių. Šio rinkinio dėlionės yra traukinys, ekskavatorius, automobilis, lėktuvas, laivas ir greitosios pagalvos automobilis!

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

 

Medinių kaladėlių dėlionė.

Medinė 3D dėlionė  yra puikus žaislas jūsų mažiesiems entuziastams! Šiame žaidime vaikas turi sudėlioti vieną iš šešių skirtingų transporto priemonių paveikslėlių. Šio rinkinio dėlionės yra traukinys, ekskavatorius, automobilis, lėktuvas, laivas ir greitosios pagalvos automobilis.

Šis žaislas ne tik suteiks daug smagumo, bet ir ugdo vaiko loginį mąstymą bei  vaizduotę. Tai taip pat naudinga priemonė mokyti vaiką atpažinti spalvas ir transporto priemonių pavadinimus. Ryškios ir šiltos spalvos šiame žaidime skatins kiekvieną vaiką įsitraukti į žaismą.

Šiame rinkinyje rasite 9 vienodo dydžio medinius kubelius su skirtingomis transporto priemonėmis. Kubeliai yra visiškai saugūs, o dėlionės dydis užtikrina, kad vaikui nekiltų pavojus nuryti juos.

Matmenys:

  • Vienas kubelis: 3,5 x 3,5 x 3,5 cm
  • Visa dėlionė: 10 x 10 x 3,5 cm Paveikslėliai: 6

Komplekte yra 9 kubeliai su skirtingomis transporto priemonėmis, kurie leis jūsų vaikui mokytis ir žaisti kūrybingai. Šis žaislas suteiks daug smagumo ir mokymosi galimybių jūsų vaikui!

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.19 kg
Išmatavimai 0.58 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medinių kaladėlių dėlionė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *