Medinių rutuliukų lenktynių trasa LULILO XXL

40.44

Pristatome medinių rutuliukų lenktynių trasą LULILO XXL – tai nuostabi kamuoliukų trasa, kuri užtikrins, kad jūsų mažasis būtų užsiėmęs!

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Medinių rutuliukų lenktynių trasa, LULILO XXL.

Pristatome medinių rutuliukų lenktynių trasą LULILO XXL – tai nuostabi kamuoliukų trasa, kuri užtikrins, kad jūsų mažasis būtų užsiėmęs!

Žaislo veikimas yra itin paprastas, bet kiek jis įdomus! Stebėti judančius elementus džiugins vaikus, kurie stebėsis ‘magija’, kuri leidžia kamuoliukams judėti.

Pagamintas iš aukštos kokybės medžio, kuris buvo glotniai apdirbtas, užtikrinant šimtaprocentinį saugumą žaidimo metu. Jums nereikia jaudintis, kad smulkūs šiurkšteliai nutrauks smagų žaidimą.

Žaidimas su kamuoliukų trasa labai teigiamai veikia vaikų bendrą raidą:

  1. Pakelti ir dėti kamuoliukus bei kitus priedus lavins rankų jautrumą ir motorinius įgūdžius.
  2. Stebėjimas, kaip juda dalys, skatins regos ir klausos pojūtį bei lavins priežasties ir pasekmės suvokimą.
  3. Laukti, kol kamuoliukas pasieks trasos pabaigą, išmokys koncentracijos ir kantrybės.

Žaislas džiugins ne tik vaikus, bet ir tėvus. Ideali žaislo ypatybė – tai tokia, kuri ne tik pramogauja, bet ir moko!

Medžio naudojimas puikiai tinka tiems, kurie vertina aplinką ir gamtos apsaugą. Palyginti su plastikiniais gaminiais, jis palieka žymiai mažesnį anglies pėdsaką.

Medžiaga: medis

Vaiko amžius: nuo 3 metų

Įeina:

• Trasa

• 3 kamuoliukai (mėlynas, raudonas, geltonas)

• 2 mašinėlės

• Žvaigždė

• Žmogelis

• Ratas

• Sraigčiukai

• Instrukcijos

Matmenys:

• Surinkus trasą: 70 cm x 70 cm x 9 cm

• Kamuoliukai: 5 cm

• Raudona mašinėlė: 8 cm x 4 cm

• Pakuotė: 71 cm x 22.5 cm x 6.5 cm Supakuota kartoninėje dėžutėje.

Medinių rutuliukų lenktynių trasa LULILO XXL. Mediniai žaislai

Medinių rutuliukų lenktynių trasa LULILO XXL. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Medinių rutuliukų lenktynių trasa LULILO XXL. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 3.03 kg
Išmatavimai 12.13 × 0.00 cm