Metalinis kirpėjo vežimėlis Gabbiano Deluxe 500 juodas

181.99

Metalinis kirpėjo vežimėlis Gabbiano Deluxe 500, Juodos spalvos.

Metalinis kirpėjo vežimėlis “Gabbiano Deluxe 500” yra funkcionalus, patvarus ir estetiškai patrauklus pasirinkimas bet kuriai kirpyklai.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Metalinis kirpėjo vežimėlis Gabbiano Deluxe 500, Juodos spalvos.

Metalinis kirpėjo vežimėlis “Gabbiano Deluxe 500”, juodos spalvos, yra puikus pasirinkimas kirpykloms, ieškančioms funkcionalumo ir tvarkos savo darbo aplinkoje. Šis vežimėlis yra specialiai suprojektuotas, kad patogiai sutalpintų įvairius kirpyklos įrankius ir priemones, užtikrinant lengvą prieigą ir organizaciją.

Vežimėlyje įmontuoti penki erdvūs stalčiai, kurie suteikia galimybę rūšiuoti ir tvarkingai laikyti visus smulkius daiktus, nuo kirpimo žirklių iki plaukų priežiūros produktų. Stalčių išdėstymas leidžia lengvai surasti reikalingus įrankius, taip padidinant darbo efektyvumą.

Vežimėlio konstrukcija yra stabili, užtikrinanti ilgalaikį tarnavimą ir atsparumą kasdieniam naudojimui. Jo metalinis dizainas ne tik suteikia vežimėliui tvirtumo, bet ir sukuria šiuolaikišką, profesionalią išvaizdą.

Viena iš išskirtinių šio vežimėlio savybių yra tyliai riedantys ratukai, kurie leidžia lengvai ir be triukšmo perkelti vežimėlį iš vienos vietos į kitą. Tai ypač naudinga judriose darbo aplinkose, kur svarbu, kad įrankiai būtų greitai ir lengvai pasiekiami.

Metalinis kirpėjo vežimėlis “Gabbiano Deluxe 500” yra funkcionalus, patvarus ir estetiškai patrauklus pasirinkimas bet kuriai kirpyklai. Jo organizacijos galimybės, stabilus dizainas ir lengvas judėjimas daro šį vežimėlį neatskiriama kirpyklos įrangos dalimi, užtikrinančia efektyvumą ir patogumą darbo vietoje.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris17.0000 kg