Plaukų kirpimo mašinėlė 1871 Moser

286.35

Plaukų kirpimo mašinėlė 1871 Moser.

Plaukų kirpimo mašinėlė 1871 Moser yra aukštos kokybės įrenginys, kuris yra skirtas profesionaliam naudojimui kirpyklose ir grožio salonuose

Liko tik 3

Aprašymas

Aprašymas

Plaukų kirpimo mašinėlė 1871 Moser.

Plaukų kirpimo mašinėlė 1871 Moser yra aukštos kokybės įrenginys, kuris yra skirtas profesionaliam naudojimui kirpyklose ir grožio salonuose. Ši mašinėlė pasižymi aukščiausiomis techninėmis charakteristikomis, kurios užtikrina sklandų ir efektyvų darbą.

Vienas iš pagrindinių šios mašinėlės privalumų yra jos 46 mm ilgio ašmenys, pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Tai užtikrina ašmenų aštrumą ir ilgaamžiškumą, leidžiant atlikti preciziškus kirpimus ir modeliavimus.

Mašinėlės baterijos veikimo laikas yra 90 minučių, suteikiant pakankamai laiko, kad atlikti kelias kirpimo procedūras be pertraukų įkrauti. Įkrovimo laikas yra tik 60 minučių, todėl greitai ir patogiai įkraunama tarp klientų.

Inovatyvi nauja ličio jonų baterija užtikrina ilgesnį veikimo laiką ir efektyvesnį įkrovimą. Mašinėlėje taip pat yra įkrovimo stotis, kuri ne tik leidžia įkrauti įrenginį, bet ir patogiai laikyti jį, kai jis nenaudojamas.

Pridedami keturi antgaliai (3, 6, 9, 12 mm) suteikia platumą kirpimo stilių ir ilgių pasirinkimui, leidžiant kirpėjams lengvai pritaikyti įrankį pagal kliento pageidavimus.

Pagamintas Vokietijoje, šis plaukų kirpimo įrenginys garantuoja aukštą kokybę ir patikimumą, atitinkantį profesionalų kirpėjų lūkesčius. Plaukų kirpimo mašinėlė 1871 Moser yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patvarumo, efektyvumo ir profesionalumo savo kirpykloje ar grožio salone.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris0.9500 kg