Nagų freza Activ Power J202 65W balta

30.15

Nagų freza Activ Power J202 65W balta. Funkcionali frezavimo staklės Activ Power J202 – tai įrenginys, kuris puikiai tiks manikiūrui ir pedikiūrui.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Nagų freza Activ Power J202 65W balta.

Funkcionali frezavimo staklės Activ Power J202 – tai įrenginys, kuris puikiai tiks manikiūrui ir pedikiūrui. Tai leidžia efektyviai paruošti nagus tolesniam apdorojimui ir daug lengviau pašalinti ankstesnių stilizacijų likučius. Dėl geros galvutės balanso, gerai apgalvotos funkcijos ir daugybės galimų variantų frezavimo staklės puikiai tinka profesionaliam naudojimui.

Patogi galva su Twist-Lock sistema

Funkcionali, tiksli galvutė puikiai telpa rankoje , garantuojanti didelį darbo komfortą. Jame yra lengvai naudojama „Twist-Lock“ sistema , leidžianti greitai ir be problemų pakeisti pjaustytuvus. Dėl to darbas su įrenginiu yra itin paprastas ir intuityvus , o tai įvertins ir reiklesni vartotojai. Elementas yra tinkamai subalansuotas ir ergonomiškai profiliuotas, todėl dirbant su frezavimo stakle per daug nenuvarginama ranka .

Tikslios funkcijos patogiam naudojimui

Šalia jungiklio esantis raudonas diodas rodo įrenginio veikimo būseną. Frezavimo galvutės sukimosi greitis gali būti lengvai ir sklandžiai reguliuojamas specialia rankenėle diapazone nuo 0 iki 35 000 apsisukimų per minutę . Prietaiso priekyje esantis jungiklis efektyviai keičia sukimosi kryptį , o gale esantis jungiklis leidžia keisti valdymą tarp rankos ir kojos . Komplekte yra kojinis pedalas, kurio funkcija yra įjungti frezavimo stakles iš anksto nustatytais apsisukimais. Tai užtikrina laisvą, patogų darbą , nes galite valdyti įrenginį nepaimant rankų. Eksploatacijos metu galvą galima saugiai padėti ant tam skirto silikoninio stovo arba pakabintipatogi plastikinė rankena , kurią galima montuoti iš abiejų prietaiso pusių.

Visas frezų komplektas palengvina jūsų darbą

Patogus ir efektyvus darbas su frezavimo staklėmis labai priklauso nuo tinkamų frezų pasirinkimo. Prie frezavimo staklių pritvirtintas deimantinių pjaustytuvų komplektas siūlo platų įrankių formų pasirinkimą. Tai leidžia efektyviai atlikti įvairias procedūras – tiek odelių paruošimą, nago plokštelės paruošimą, tiek darbą su gelio ar akrilo mase. Kruopščiai parinktos frezos ir abrazyviniai trinkelės tiks tiek profesionaliems naudotojams, tiek pradedantiesiems.

Paprastas dizainas, užtikrinantis aukštą funkcionalumą

Dėl klasikinių spalvų ir minimalistinės apdailos šis modelis puikiai tinka beveik bet kokio interjero stiliui. Santykinai lengva konstrukcija leidžia lengvai nešiotis, o tai leidžia transportuoti be rūpesčių. Prietaisas pagamintas iš patvaraus baltos spalvos plastiko, todėl jį lengva valyti .

Komplekte: frezavimo staklių pagrindas, galvutė, maitinimo blokas, kojelė, plastikinis laikiklis galvutei pakabinti, silikoninis stovas galvutei, pjaustytuvų ir dangtelių komplektas, instrukcijos.

Nagų freza Activ Power J202 65W balta. Duomenys:
Korpuso spalva: balti atspalviai
Sukimosi greitis: 35 000 RPM
Galvutė su Twist-Lock mechanizmu
Maitinimas: laidinis
Galia: 65 W
Įtampa: 100-240 V

Nagų freza Activ Power J202 65W balta: nepakeičiamas įrankis profesionaliam manikiūrui

Nagu freza yra vienas iš pagrindinių įrankių kiekviename grožio salone, leidžiantis atlikti aukštos kokybės manikiūrą ir pedikiūrą. Šis įrankis yra būtinas nagų formavimui, poliravimui ir paruošimui tolesnėms procedūroms.
Investicija į aukštos kokybės frezas ir kitas nagų priežiūros priemones leidžia grožio salonams pasiūlyti manikiurui ir pedikiurui aukšto lygio paslaugas, garantuojant nepriekaištingą klientų patirtį ir ilgalaikius rezultatus.

Nagų freza Activ Power J202 65W balta: universalumas ir patikimumas

Nagų freza Activ Power J202 65W balta grožio industrijoje išsiskiria savo universalumu ir patikimumu. Tai įrankis, kuris gali būti naudojamas įvairioms procedūroms, pradedant nagų formavimu ir baigiant odelių šalinimu.

Freza nagams: inovacija nagų priežiūroje

Freza nagams yra inovatyvus sprendimas, leidžiantis grožio specialistams atlikti darbus greitai ir efektyviai. Naudodami aukštos kokybės frezas, specialistai gali pasiekti puikius rezultatus tiek manikiūro, tiek pedikiūro metu.

Marathon freza: aukščiausios klasės įrangos standartas

Marathon freza yra viena iš labiausiai vertinamų frezų grožio salonuose, pasižyminti aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir nepriekaištingu našumu. Ši freza yra skirta profesionalams, siekiantiems aukščiausios darbo kokybės.

Frezos: platus pasirinkimas įvairioms procedūroms

Rinkoje prieinamos įvairios frezos, skirtos konkrečioms nagų priežiūros procedūroms. Specialistai gali rinktis iš skirtingų antgalių ir greičio nustatymų, kad optimaliai atitiktų kliento poreikius.

Grožio salonas: aukščiausias nagų priežiūros standartas

Kiekvienas grožio salonas, kuris investuoja į aukštos kokybės frezas ir kitas nagų priežiūros priemones, gali pasiūlyti savo klientams aukščiausią paslaugų lygį ir nepriekaištingą rezultatą. Nagu priemones, įskaitant įvairias frezas, yra esminė grožio salonų sėkmės dalis. Kruopščiai parinktos priemonės nagams užtikrina ne tik puikius rezultatus, bet ir klientų pasitenkinimą.

Manikiūras ir pedikiūras: frezos taikymo galimybės

Tiek manikiuras, tiek pedikiuras reikalauja tikslumo ir aukštos kokybės įrankių. Frezos yra būtinos tiek nagų formavimui, tiek odelių šalinimui, leidžiančios pasiekti profesionalų ir švarų rezultatą.

Priemonės nagams: kiekvieno grožio specialisto pasirinkimas

Priemonės nagams, įskaitant frezas, yra kiekvieno grožio specialisto darbo arsenalas. Tinkamai parinktos ir kokybiškos priemonės yra raktas į sėkmingą ir profesionalų nagų priežiūros rezultatą.

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.8000 kg