Nagų freza Activ Power JD700 violetinė

49.40

Nagų freza Activ Power JD700 violetinė yra vienas iš pagrindinių įrankių kiekviename grožio salone, leidžiantis atlikti aukštos kokybės manikiūrą ir pedikiūrą.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Nagų freza Activ Power JD700 violetinė

Paprasta naudoti

Lengvai atlikite manikiūrą su Activ Power JD700 frezavimo stakle . Jį galite valdyti naudodami pagrindą arba kojinę pavarą. Puikiai tinka manikiūro ir pedikiūro procedūroms.

Didelė galia ir greitis

Frezavimo staklės turi didelę 35 W galią. Moderni galva puikiai telpa rankoje. Jis lengvas, sveria tik 160 g. Veikimo metu jis pasiekia maksimalų greitį iki 30 000 apsisukimų.

Intuityvus valdymas

Pagrindo plokštę itin paprasta naudoti. Vienas iš jungiklių leidžia įjungti / išjungti ir nustatyti rankos ar kojos valdymo režimą. Kitas mygtukas leidžia keisti sukimosi kryptį. Vidurinis reguliatorius naudojamas greičiui valdyti.

Twist-Lock: lengvas pjovimo keitimas

Pamirškite apie raktų ir kaiščių naudojimą, TWIST-LOCK rankena yra sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai pakeisti frezą vienu judesiu. Pasukite į kairę, kad atrakintumėte, atlaisvintumėte ir pakeistumėte pjaustytuvą. Pasukite į dešinę, kad uždarytumėte užraktą ir pritvirtintumėte pjaustytuvą.

Išsamus rinkinys

Komplekte yra nemokamas pjaustytuvų rinkinys. Dėl to galėsite iš karto pradėti savo nuotykius su frezavimo stakle.

Frezavimo staklės yra kelių spalvų:

• Balta

• Juoda

• Violetinė 

Į komplektą įeina:

Frezavimo staklių galvutė, frezavimo staklių bazė, pedalas, stovas galvutei, pjaustytuvų komplektas, instrukcija, garantija.

Originalus produktas

Originalios ACTIV® frezavimo staklės turi logotipą ir serijos numerį ant galvos.

Nagų freza Activ Power JD700 violetinė. Techniniai duomenys:

• Galia: 35 W
• Maitinimas: 220-230 V / 50-60 Hz
• Ergonomiškas dizainas
• Sukimosi į dešinę ir į kairę
• Įjungimo/išjungimo jungiklis ir greičio reguliavimas maitinimo šaltinyje / bazėje
• Sklandus greičio reguliavimas nuo 0-30 tūkst.
• Pjoviklio skersmuo 2,35
• TWIST-LOCK rankena (pjoviklio keitimas vienu judesiu)
• 12 mėnesių garantija.

Nagų freza Activ Power JD700 violetinė: nepakeičiamas įrankis profesionaliam manikiūrui

Nagų freza Activ Power JD700 violetinė yra vienas iš pagrindinių įrankių kiekviename grožio salone, leidžiantis atlikti aukštos kokybės manikiūrą ir pedikiūrą. Šis įrankis yra būtinas nagų formavimui, poliravimui ir paruošimui tolesnėms procedūroms.
Investicija į aukštos kokybės frezas ir kitas nagų priežiūros priemones leidžia grožio salonams pasiūlyti manikiurui ir pedikiurui aukšto lygio paslaugas, garantuojant nepriekaištingą klientų patirtį ir ilgalaikius rezultatus.

Freza: universalumas ir patikimumas

Freza grožio industrijoje išsiskiria savo universalumu ir patikimumu. Tai įrankis, kuris gali būti naudojamas įvairioms procedūroms, pradedant nagų formavimu ir baigiant odelių šalinimu.

Freza nagams: inovacija nagų priežiūroje

Freza nagams yra inovatyvus sprendimas, leidžiantis grožio specialistams atlikti darbus greitai ir efektyviai. Naudodami aukštos kokybės frezas, specialistai gali pasiekti puikius rezultatus tiek manikiūro, tiek pedikiūro metu.

Marathon freza: aukščiausios klasės įrangos standartas

Marathon freza yra viena iš labiausiai vertinamų frezų grožio salonuose, pasižyminti aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir nepriekaištingu našumu. Ši freza yra skirta profesionalams, siekiantiems aukščiausios darbo kokybės.

Frezos: platus pasirinkimas įvairioms procedūroms

Rinkoje prieinamos įvairios frezos, skirtos konkrečioms nagų priežiūros procedūroms. Specialistai gali rinktis iš skirtingų antgalių ir greičio nustatymų, kad optimaliai atitiktų kliento poreikius.

Grožio salonas: aukščiausias nagų priežiūros standartas

Kiekvienas grožio salonas, kuris investuoja į aukštos kokybės frezas ir kitas nagų priežiūros priemones, gali pasiūlyti savo klientams aukščiausią paslaugų lygį ir nepriekaištingą rezultatą. Nagu priemones, įskaitant įvairias frezas, yra esminė grožio salonų sėkmės dalis. Kruopščiai parinktos priemonės nagams užtikrina ne tik puikius rezultatus, bet ir klientų pasitenkinimą.

Manikiūras ir pedikiūras: frezos taikymo galimybės

Tiek manikiuras, tiek pedikiuras reikalauja tikslumo ir aukštos kokybės įrankių. Frezos yra būtinos tiek nagų formavimui, tiek odelių šalinimui, leidžiančios pasiekti profesionalų ir švarų rezultatą.

Priemonės nagams: kiekvieno grožio specialisto pasirinkimas

Priemonės nagams, įskaitant frezas, yra kiekvieno grožio specialisto darbo arsenalas. Tinkamai parinktos ir kokybiškos priemonės yra raktas į sėkmingą ir profesionalų nagų priežiūros rezultatą.

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 1.7000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nagų freza Activ Power JD700 violetinė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *