Sold out

Nagų freza Marathon 3 Champion SH30N

(1 pirkėjo atsiliepimas)

226.19

Nagų freza Marathon 3 Champion SH30N. Investicija į aukštos kokybės frezas ir kitas nagų priežiūros priemones leidžia grožio salonams pasiūlyti manikiurui ir pedikiurui aukšto lygio paslaugas, garantuojant nepriekaištingą klientų patirtį ir ilgalaikius rezultatus.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Nagų freza Marathon 3 Champion SH30N

Darykite tai su  malonumu

Puikiai tiks darbui grožio salone ir namuose. Itin draugiška aparato konstrukcija leis itin efektyviai atlikti procedūrą, o jo patogumai taip pat užtikrins patogų darbą.

Moderni išvaizda ir preciziškas darbas

Balta freza Marathon 3 Champion puikiai tiks bet kuriame grožio salone, nepriklausomai nuo dekoro. Prietaisas užtikrina tylų veikimą. Galvos vibracijos visiškai pašalintos, todėl procedūrą galima atlikti ramiai. Naujausia Saeyang SH30N galvutė iš dalies pagaminta iš aukštos kokybės metalų lydinių, yra patvari ir tvirta. Procedūros metu gerai priglunda rankoje. Jis sveria tik 160 g. Jo sukimo momentas yra 2,9 Ncm. Greitis yra nuo 0 iki 30 tūkstančių apsisukimų. Kabelis tęsiasi 1,5 metro nuo pagrindo. Jo matmenys primena rašiklį (129 x 22 mm).

Jums tarnaujantys sprendimai

Dėl komplekte esančios kojinės pavaros šią frezavimo stakles galima valdyti tiek rankiniu būdu, tiek su koja. Komplekte yra laikiklis galvai, kurio dėka galime ją bet kada procedūros metu padėti saugioje ir stabilioje vietoje.

Spustelėkite sistemą

Click sistema buvo sukurta siekiant pašalinti priešlaikinio malūno gedimo problemą, atsiradusią dėl nevisiškai priveržto potenciometro. Dabar, įjungdami arba išjungdami potenciometrą, išgirsime būdingą spragtelėjimą. Tai paprasta, bet efektyvi apsauga nuo galvos variklio perdegimo.

Twist-Lock: lengvas pjovimo keitimas

Pamirškite apie veržliarakčių ir kaiščių naudojimą, TWIST-LOCK rankena yra sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai pakeisti frezą vienu judesiu. Pasukite į kairę, kad atrakintumėte, atlaisvintumėte ir pakeistumėte pjaustytuvą. Pasukite į dešinę, kad uždarytumėte užraktą ir pritvirtintumėte pjaustytuvą.

Nagų freza Marathon 3 Champion SH30N. Specifikacija:

Sklandus greičio valdymas 0-30 tūkst. Sukimosi
jungiklis ir greičio reguliatorius bazėje Sukimosi
į dešinę ir į kairę
Click sistema – apsauga nuo galvos nudegimo
Twist-Lock rankena – pjaustytuvų keitimas vienu judesiu
Pasirenkama kojinė pavara (pridedama)
Ergonomiškas korpusas

Nagų freza Marathon 3 Champion SH30N. Techniniai duomenys:

Sukimo momentas: 2,9 Ncm
Pjoviklio skersmuo: 2,32
Galia: 45W
Maitinimas: 110-240V / 50-60 Hz
Svoris: 1,3 kg
Pagrindo matmenys: 118 mm x 156 mm x 78 mm
Galvutės matmenys: 153 mm x 28 mm
Garantija: 12 mėn.
Su Europos Sąjungos standartais CE: Taip.

Nagų freza Marathon 3 Champion SH30N: nepakeičiamas įrankis profesionaliam manikiūrui

Nagų freza Marathon 3 Champion SH30N yra vienas iš pagrindinių įrankių kiekviename grožio salone, leidžiantis atlikti aukštos kokybės manikiūrą ir pedikiūrą. Šis įrankis yra būtinas nagų formavimui, poliravimui ir paruošimui tolesnėms procedūroms.
Investicija į aukštos kokybės frezas ir kitas nagų priežiūros priemones leidžia grožio salonams pasiūlyti manikiurui ir pedikiurui aukšto lygio paslaugas, garantuojant nepriekaištingą klientų patirtį ir ilgalaikius rezultatus.

Freza: universalumas ir patikimumas

Freza grožio industrijoje išsiskiria savo universalumu ir patikimumu. Tai įrankis, kuris gali būti naudojamas įvairioms procedūroms, pradedant nagų formavimu ir baigiant odelių šalinimu.

Freza nagams: inovacija nagų priežiūroje

Freza nagams yra inovatyvus sprendimas, leidžiantis grožio specialistams atlikti darbus greitai ir efektyviai. Naudodami aukštos kokybės frezas, specialistai gali pasiekti puikius rezultatus tiek manikiūro, tiek pedikiūro metu.

Marathon freza: aukščiausios klasės įrangos standartas

Marathon freza yra viena iš labiausiai vertinamų frezų grožio salonuose, pasižyminti aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir nepriekaištingu našumu. Ši freza yra skirta profesionalams, siekiantiems aukščiausios darbo kokybės.

Frezos: platus pasirinkimas įvairioms procedūroms

Rinkoje prieinamos įvairios frezos, skirtos konkrečioms nagų priežiūros procedūroms. Specialistai gali rinktis iš skirtingų antgalių ir greičio nustatymų, kad optimaliai atitiktų kliento poreikius.

Grožio salonas: aukščiausias nagų priežiūros standartas

Kiekvienas grožio salonas, kuris investuoja į aukštos kokybės frezas ir kitas nagų priežiūros priemones, gali pasiūlyti savo klientams aukščiausią paslaugų lygį ir nepriekaištingą rezultatą. Nagu priemones, įskaitant įvairias frezas, yra esminė grožio salonų sėkmės dalis. Kruopščiai parinktos priemonės nagams užtikrina ne tik puikius rezultatus, bet ir klientų pasitenkinimą.

Manikiūras ir pedikiūras: frezos taikymo galimybės

Tiek manikiuras, tiek pedikiuras reikalauja tikslumo ir aukštos kokybės įrankių. Frezos yra būtinos tiek nagų formavimui, tiek odelių šalinimui, leidžiančios pasiekti profesionalų ir švarų rezultatą.

Priemonės nagams: kiekvieno grožio specialisto pasirinkimas

Priemonės nagams, įskaitant frezas, yra kiekvieno grožio specialisto darbo arsenalas. Tinkamai parinktos ir kokybiškos priemonės yra raktas į sėkmingą ir profesionalų nagų priežiūros rezultatą.

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 2.3000 kg
Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie Nagų freza Marathon 3 Champion SH30N

  1. Aušra

    Laba greitas pristatymas. Esu labai patenkina nagų freza.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *