Nagų freza Marathon 3 Champion + SH30N

(1 pirkėjo atsiliepimas)

226.19

Turime

Produkto kodas: 130323 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Darykite tai su grynu malonumu

Puikiai tiks darbui grožio salone ir namuose. Itin draugiška aparato konstrukcija leis itin efektyviai atlikti procedūrą, o jo patogumai taip pat užtikrins patogų darbą.

 

 

Moderni išvaizda ir preciziškas darbas

Balta freza Marathon 3 Champion puikiai tiks bet kuriame grožio salone, nepriklausomai nuo dekoro. Prietaisas užtikrina tylų veikimą. Galvos vibracijos visiškai pašalintos, todėl procedūrą galima atlikti ramiai. Naujausia Saeyang SH30N galvutė iš dalies pagaminta iš aukštos kokybės metalų lydinių, yra patvari ir tvirta. Procedūros metu gerai priglunda rankoje. Jis sveria tik 160 g. Jo sukimo momentas yra 2,9 Ncm. Greitis yra nuo 0 iki 30 tūkstančių apsisukimų. Kabelis tęsiasi 1,5 metro nuo pagrindo. Jo matmenys primena rašiklį (129 x 22 mm).

 

 

Jums tarnaujantys sprendimai

Dėl komplekte esančios kojinės pavaros šią frezavimo stakles galima valdyti tiek rankiniu būdu, tiek su koja. Komplekte yra laikiklis galvai, kurio dėka galime ją bet kada procedūros metu padėti saugioje ir stabilioje vietoje.

Spustelėkite sistemą

Click sistema buvo sukurta siekiant pašalinti priešlaikinio malūno gedimo problemą, atsiradusią dėl nevisiškai priveržto potenciometro. Dabar, įjungdami arba išjungdami potenciometrą, išgirsime būdingą spragtelėjimą. Tai paprasta, bet efektyvi apsauga nuo galvos variklio perdegimo.

Twist-Lock: lengvas pjovimo keitimas

Pamirškite apie veržliarakčių ir kaiščių naudojimą, TWIST-LOCK rankena yra sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai pakeisti frezą vienu judesiu. Pasukite į kairę, kad atrakintumėte, atlaisvintumėte ir pakeistumėte pjaustytuvą. Pasukite į dešinę, kad uždarytumėte užraktą ir pritvirtintumėte pjaustytuvą.
Specifikacija:

Sklandus greičio valdymas 0-30 tūkst. Sukimosi
jungiklis ir greičio reguliatorius bazėje Sukimosi
į dešinę ir į kairę
Click sistema – apsauga nuo galvos nudegimo
Twist-Lock rankena – pjaustytuvų keitimas vienu judesiu
Pasirenkama kojinė pavara (pridedama)
Ergonomiškas korpusas

Techniniai duomenys:

Sukimo momentas: 2,9 Ncm
Pjoviklio skersmuo: 2,32
Galia: 45W
Maitinimas: 110-240V / 50-60 Hz
Svoris: 1,3 kg
Pagrindo matmenys: 118 mm x 156 mm x 78 mm
Galvutės matmenys: 153 mm x 28 mm Garantija
: 12 mėn.
su Europos Sąjungos standartais CE: Taip

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris2.3000 kg