Nagų freza Marathon Handy Eco +SDE-BM50M

901.15

Turime

Produkto kodas: 128276 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Sukurta geriausių

Profesionali Korėjos įmonės Saeyang frezavimo staklės yra pagrindinis protezavimo ir kosmetologijos darbo įrankis. Įmonė ne kartą buvo apdovanota už išskirtinius pasiekimus, jos profesionalius gaminius rekomenduoja gydytojai odontologai ir kosmetologai. Beveik penkių dešimtmečių patirtis yra aukščiausios kokybės gaminio garantas.

Darbas tampa malonumu

Technologiškai pažangi frezavimo staklės skirta tiek smulkesnėms, tiek, svarbiausia, didesnėms operacijoms. Bendra 60 W galia garantuoja tvirtą veikimą ir puikiai tinka bet kokiai „ypatingai užduočiai“. Frezą galima nustatyti į dvi padėtis. Įrenginyje taip pat įrengta automatinė apsaugos nuo perkrovos sistema. Jūs turite galimybę valdyti pėdos važiavimą.

Visos naudingos funkcijos po ranka

Sureguliuokite greitį rankenėle ir nustatykite sukimosi intensyvumą intervale nuo 0 iki 50 000. Skaitmeninis ekranas nepriekaištingai parodys esamą greitį. Galva itin tvirta ir tuo pačiu be vibracijų.

 

Galite pakeisti sukimąsi į kairę ir dešinę. Kad būtų lengviau dirbti, prijunkite kojinę pavarą ir mygtuku perjunkite valdymo režimą. Laikykite galvą laikiklyje. Laikinos naudojimo pertraukos metu padėkite ją ant pridedamo silikoninio stovo.

Twist-Lock: lengvas pjovimo keitimas

Pamirškite apie raktų ir kaiščių naudojimą, TWIST-LOCK rankena yra sprendimas, leidžiantis greitai ir lengvai pakeisti frezą vienu judesiu. Pasukite į kairę, kad atrakintumėte, atlaisvintumėte ir pakeistumėte pjaustytuvą. Pasukite į dešinę, kad uždarytumėte užraktą ir pritvirtintumėte pjaustytuvą.
Čia įterpčiau grafinį vaizdą, kuriame parodyta pasukama rankena ir pjaustytuvo keitimo procesas.

Specifikacija:

– Sklandus greičio valdymas 1-50 tūkst. diapazone ; puikiai veikia tiek žemesnio, tiek didesnio intensyvumo metu.
– Twist-Lock rankena (lengvas frezos pakeitimas vienu judesiu)
– Bendra frezos galia: 60 W
– Komplektacijoje: frezavimo galvute, frezavimo stakles baze, kojinis pedalas, galvos stovas, rankena, instrukcija, garantija.
– Automatinė apsaugos nuo perkrovos sistema
– Variklis be šepetėlių
– Galima pastatyti ant šono
– Pagrindo svoris: 1,6 kg –
Pagrindo matmenys: 141 x 186 x 97 mm
– Maitinimas: 110-220 V / 50-60 Hz

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris3.6000 kg