Nagų freza OCHO TECHNIC 65W balta

88.39

Nagų freza OCHO TECHNIC 65W balta grožio industrijoje išsiskiria savo universalumu ir patikimumu. Tai įrankis, kuris gali būti naudojamas įvairioms procedūroms, pradedant nagų formavimu ir baigiant odelių šalinimu.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Nagų freza OCHO TECHNIC 65W balta

OCHO NAILS yra unikalus prekės ženklas, orientuotas į profesionalius produktus nagų stilistams. Tarp jų yra hibridiniai lakai, geliai, specializuotos lempos ir nagų priežiūros priedai. OCHO NAILS gaminiai atitiks tiek patyrusių vartotojų, tiek pradedančiųjų manikiūro srityje reikalavimus.

Efektyvus nagų ir odelių paruošimas

Profesionali frezavimo staklės OCHO TECHNIC puikiai tinka manikiūrui ir pedikiūrui. Žymiai palengvina ankstesnių stilizacijų likučių pašalinimą ir nagų paruošimą tolesniam gydymui . Dėl elegantiško ir modernaus dizaino prietaisas puikiai tinka bet kokiam interjerui , o dėl intuityvaus valdymo jis puikiai tiks tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems.

Ergonomiška galvutė su Twist-Lock

Frezavimo galvutė yra labai funkcionali ir tiksli , puikiai telpa rankoje. Lengvai naudojama Twist-Lock sistema , kurioje ji įrengta, leidžia greitai ir be problemų pakeisti pjaustytuvus . Dėl to darbas su šiuo įrenginiu yra itin paprastas ir intuityvus, o tai įvertins net reiklesni vartotojai. Ergonomiška galvos forma , lengvumas ir tinkamas balansas užtikrina patogų naudojimą, o tvirta konstrukcija ir reikšmingas vibracijos sumažinimas garantuoja tikslų ir saugų darbą . Taikomi sprendimai apsaugo nuo pernelyg didelio rankų nuovargio.

Tikslumas ir funkcionalumas

Frezavimo staklės turi skaitmeninį ekraną , kuris informuoja apie esamą sukimosi greitį, sukimosi kryptį ir leidžia sklandžiai juos reguliuoti naudojant intuityvų jutiklinį skydelį . Prietaisas veikia tyliai ir turi specialią vietą patogiai padėti galvą, kuri palengvina laikymą ir apsaugo nuo pažeidimų .

Pilnas frezų komplektas patogiam ir efektyviam darbui

Tinkamų frezų pasirinkimas yra patogaus ir efektyvaus darbo su frezavimo staklės pagrindas. OCHO TECHNIC frezavimo staklių komplekte yra įvairių formų ir gradacijų, todėl galite lengvai atlikti įvairius apdorojimo darbus . Komplekte yra keraminės ir smiltainio pjaustyklės , kurios tinka tiek profesionaliems vartotojams, tiek pradedantiesiems. Norėdami praplėsti kitų formų ar gradacijų pjaustytuvų kolekciją, raginame pasidomėti skirtuku „malūnėliai“ .

Modernus, minimalistinis dizainas

Frezavimo staklių išvaizda tikrai pradžiugins minimalistinius ir modernius sprendimus vertinančius žmones . Dėl paprasto baltų atspalvių ir matinio korpuso prietaisas atrodo labai elegantiškas ir tvarkingas. Neslidžios kojelės užtikrina stabilumą darbo metu. Be to, frezavimo staklės yra mažos ir lengvai transportuojamos , todėl ją galima naudoti tiek grožio salone, tiek mobiliosiose paslaugose, tiek namuose. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems ne tik funkcionalumą, bet ir estetiką bei dizainą .

Į komplektaciją įeina: frezavimo staklių pagrindas, galvutė, maitinimo blokas, 5 pjaustytuvų komplektas, instrukcija.

Nagų freza OCHO TECHNIC 65W balta. Duomenys:
Spalva: balta
Maitinimas: su laidu
Sukimosi greitis: 35 000 RPM
Galvutė su Twist-Lock mechanizmu
Galia: 65 W
Maitinimas: laidinis
Įtampa: 110-220 V
Garantija: 12 mėn.

Nagų freza OCHO TECHNIC 65W balta: nepakeičiamas įrankis profesionaliam manikiūrui

Nagu freza yra vienas iš pagrindinių įrankių kiekviename grožio salone, leidžiantis atlikti aukštos kokybės manikiūrą ir pedikiūrą. Šis įrankis yra būtinas nagų formavimui, poliravimui ir paruošimui tolesnėms procedūroms.
Investicija į aukštos kokybės frezas ir kitas nagų priežiūros priemones leidžia grožio salonams pasiūlyti manikiurui ir pedikiurui aukšto lygio paslaugas, garantuojant nepriekaištingą klientų patirtį ir ilgalaikius rezultatus.

Nagų freza OCHO TECHNIC 65W balta: universalumas ir patikimumas

Nagų freza OCHO TECHNIC 65W balta grožio industrijoje išsiskiria savo universalumu ir patikimumu. Tai įrankis, kuris gali būti naudojamas įvairioms procedūroms, pradedant nagų formavimu ir baigiant odelių šalinimu.

Freza nagams: inovacija nagų priežiūroje

Freza nagams yra inovatyvus sprendimas, leidžiantis grožio specialistams atlikti darbus greitai ir efektyviai. Naudodami aukštos kokybės frezas, specialistai gali pasiekti puikius rezultatus tiek manikiūro, tiek pedikiūro metu.

Marathon freza: aukščiausios klasės įrangos standartas

Marathon freza yra viena iš labiausiai vertinamų frezų grožio salonuose, pasižyminti aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir nepriekaištingu našumu. Ši freza yra skirta profesionalams, siekiantiems aukščiausios darbo kokybės.

Frezos: platus pasirinkimas įvairioms procedūroms

Rinkoje prieinamos įvairios frezos, skirtos konkrečioms nagų priežiūros procedūroms. Specialistai gali rinktis iš skirtingų antgalių ir greičio nustatymų, kad optimaliai atitiktų kliento poreikius.

Grožio salonas: aukščiausias nagų priežiūros standartas

Kiekvienas grožio salonas, kuris investuoja į aukštos kokybės frezas ir kitas nagų priežiūros priemones, gali pasiūlyti savo klientams aukščiausią paslaugų lygį ir nepriekaištingą rezultatą. Nagu priemones, įskaitant įvairias frezas, yra esminė grožio salonų sėkmės dalis. Kruopščiai parinktos priemonės nagams užtikrina ne tik puikius rezultatus, bet ir klientų pasitenkinimą.

Manikiūras ir pedikiūras: frezos taikymo galimybės

Tiek manikiuras, tiek pedikiuras reikalauja tikslumo ir aukštos kokybės įrankių. Frezos yra būtinos tiek nagų formavimui, tiek odelių šalinimui, leidžiančios pasiekti profesionalų ir švarų rezultatą.

Priemonės nagams: kiekvieno grožio specialisto pasirinkimas

Priemonės nagams, įskaitant frezas, yra kiekvieno grožio specialisto darbo arsenalas. Tinkamai parinktos ir kokybiškos priemonės yra raktas į sėkmingą ir profesionalų nagų priežiūros rezultatą.

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 1.2000 kg