Nagų freza Saeyang Marathon Multi 600

1,143.99

Nagų freza Saeyang Marathon Multi 600. Grožio industrijos profesionalai, atkreipkite dėmesį į elektrinę frezą Saeyang Marathon Multi 600 – tai naujas žodis manikiūro ir pedikiūro paslaugų teikime.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Nagų freza Saeyang Marathon Multi 600

Elektrinė freza manikiūro ir pedikiūro darbams Saeyang Marathon Multi 600

Grožio industrijos profesionalai, atkreipkite dėmesį į elektrinę frezą Saeyang Marathon Multi 600 – tai naujas žodis manikiūro ir pedikiūro paslaugų teikime. Šią frezą sukūrė patikimas ir pripažintas gamintojas SAEYANG CO., LTD iš Korėjos, garantuojantis aukščiausią kokybę ir inovacijas.

Nagų freza Saeyang Marathon Multi 600 išsiskiria savo galingumu – 100 W galia ir iki 50 000 apsukų per minutę užtikrina, kad darbas su šia freza bus ne tik efektyvus, bet ir preciziškas. 230 g sverianti rankena yra sukurtą taip, kad užtikrintų maksimalų komfortą net ilgai dirbant.

Vienas iš pagrindinių šios frezos privalumų – itin tylus darbas dėl hermetiškai sumontuoto šepetėlio mikromotoro, kuris sumažina triukšmo lygį 20% lyginant su kitais modeliais. Tai reiškia, kad jūsų klientai galės mėgautis dar malonesne procedūra.

Ergonomiškas dizainas ir patogus valdymas tiek per bazę, tiek per pedalą leidžia šią frezą naudoti kaip stacionarų arba nešiojamą įrenginį. Tai suteikia dar didesnę lankstumą jūsų darbo vietoje. Be to, freza turi savidiagnostikos funkciją, užtikrinančią dar didesnį patikimumą.

Freza aprūpinta MILLING PLOTER baze, kuri įgalina dviejų žingsnių prijungimą vienu metu, tokiu būdu optimizuodama darbo procesą ir suteikdama galimybę vienu metu atlikti kelias užduotis.

Nagų freza Saeyang Marathon Multi 600. Į komplektą įeina viskas, ko reikia sklandžiam darbui: pagrindinis frezos prietaisas, rankena, maitinimo laidas, stovelis, valdymo pedalas su sklandžiu reguliavimu, bei aiški instrukcija. Šis ORIGINALUS PRODUKTAS iš SAEYANG / MARATHON neabejotinai praturtins jūsų darbo įrangą ir padidins paslaugų kokybę.

Techniniai duomenys, tokie kaip 7,8 Nm sukimo momentas, dešinysis ir kairysis posūkiai, jungiklis ir greičio valdymas bazėje, kontrolė iš pagrindo ir kojos, sklandus apsukų reguliavimas nuo 1 000 iki 50 000, bei TWIST-LOCK rankenos mechanizmas frezos antgaliuko keitimui vienu judesiu, daro Saeyang Marathon Multi 600 neatsiejama įranga kiekvienam grožio specialistui, siekiančiam aukščiausios kokybės ir patogumo.

Nagų freza Saeyang Marathon Multi 600: nepakeičiamas įrankis profesionaliam manikiūrui

Nagų freza Saeyang Marathon Multi 600 yra vienas iš pagrindinių įrankių kiekviename grožio salone, leidžiantis atlikti aukštos kokybės manikiūrą ir pedikiūrą. Šis įrankis yra būtinas nagų formavimui, poliravimui ir paruošimui tolesnėms procedūroms.
Investicija į aukštos kokybės frezas ir kitas nagų priežiūros priemones leidžia grožio salonams pasiūlyti manikiurui ir pedikiurui aukšto lygio paslaugas, garantuojant nepriekaištingą klientų patirtį ir ilgalaikius rezultatus.

Freza: universalumas ir patikimumas

Freza grožio industrijoje išsiskiria savo universalumu ir patikimumu. Tai įrankis, kuris gali būti naudojamas įvairioms procedūroms, pradedant nagų formavimu ir baigiant odelių šalinimu.

Freza nagams: inovacija nagų priežiūroje

Freza nagams yra inovatyvus sprendimas, leidžiantis grožio specialistams atlikti darbus greitai ir efektyviai. Naudodami aukštos kokybės frezas, specialistai gali pasiekti puikius rezultatus tiek manikiūro, tiek pedikiūro metu.

Marathon freza: aukščiausios klasės įrangos standartas

Marathon freza yra viena iš labiausiai vertinamų frezų grožio salonuose, pasižyminti aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir nepriekaištingu našumu. Ši freza yra skirta profesionalams, siekiantiems aukščiausios darbo kokybės.

Frezos: platus pasirinkimas įvairioms procedūroms

Rinkoje prieinamos įvairios frezos, skirtos konkrečioms nagų priežiūros procedūroms. Specialistai gali rinktis iš skirtingų antgalių ir greičio nustatymų, kad optimaliai atitiktų kliento poreikius.

Grožio salonas: aukščiausias nagų priežiūros standartas

Kiekvienas grožio salonas, kuris investuoja į aukštos kokybės frezas ir kitas nagų priežiūros priemones, gali pasiūlyti savo klientams aukščiausią paslaugų lygį ir nepriekaištingą rezultatą. Nagu priemones, įskaitant įvairias frezas, yra esminė grožio salonų sėkmės dalis. Kruopščiai parinktos priemonės nagams užtikrina ne tik puikius rezultatus, bet ir klientų pasitenkinimą.

Manikiūras ir pedikiūras: frezos taikymo galimybės

Tiek manikiuras, tiek pedikiuras reikalauja tikslumo ir aukštos kokybės įrankių. Frezos yra būtinos tiek nagų formavimui, tiek odelių šalinimui, leidžiančios pasiekti profesionalų ir švarų rezultatą.

Priemonės nagams: kiekvieno grožio specialisto pasirinkimas

Priemonės nagams, įskaitant frezas, yra kiekvieno grožio specialisto darbo arsenalas. Tinkamai parinktos ir kokybiškos priemonės yra raktas į sėkmingą ir profesionalų nagų priežiūros rezultatą.

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 6.5000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nagų freza Saeyang Marathon Multi 600”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *