Natūralus kinetinis smėlis su formelėmis 2kg

16.05

Natūralus kinetinis smėlis su formelėmis 2kg.

Natūralus kinetinis smėlis Tai – puikus ir išskirtinis žaislas, kuris tiks ne tik namų pramogoms, bet ir pravers terapijos užsiėmimuose, skatinant sensorinę integraciją. Smėlis teka per pirštus kaip skystis, bet palieka rankas sausas, o tai sukuria unikalią pojūčių patirtį.

Turime

Produkto kodas: IKKX9511 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

 

 

Natūralus kinetinis smėlis su formelėmis 2kg.

Kinetinis smėlis – tai kerintis žaidimas, kuris suteikia begalinę laisvę vaikų ir suaugusiųjų kūrybai. Tai magiška priemonė, kuri leidžia sukurti įvairias formas ir figūras, bei yra itin malonus lietimui. Šis 2 kilogramų kinetinio smėlio rinkinys yra puikus būdas praturtinti vaiko žaidimus ir ugdyti jų vaizduotę.

Žaisdamas su šiuo smėliu, vaikas mokysis ir tobulės įvairiais būdais. Kinetinis smėlis yra saugus ir higieniškas – jis sudarytas iš 98 % natūralaus smėlio ir 2 % „magijos“, kurią sudaro netoksiškas polimeras, leidžiantis smėliui laikytis kartu. Taip yra užtikrinama, kad smėlis neišsilieja ir nesilieja. Jis taip pat nekenksmingas vaikams, nes pagamintas iš natūralių ingredientų.

Rinkinį papildo 16 įvairių formų, kurios padės vaikui išmokti atpažinti skirtingas formas ir stiprina jų smulkiąją motoriką bei kūrybinius įgūdžius. Įtrauktas siurblys yra naudingas priemonė, padedanti palaikyti švarą, o pripučiama smėlio dėžė suteikia tvarkingą žaidimo erdvę, kurią galima lengvai išplėsti ar suskleisti po žaidimo.

Kinetinio smėlio rinkinio privalumai:

  • 2 kg natūralaus kinetinio smėlio;
  • 16 plastikinių formų, skatinančių kūrybinius gebėjimus;
  • Praktiškas siurblys švarai palaikyti;
  • Patogi ir lengvai pripučiama smėlio dėžė su matmenimis 56 x 40 cm;
  • Smėlis nelimpa prie rankų ir lengvai nuplaunamas.

Tai – puikus ir išskirtinis žaislas, kuris tiks ne tik namų pramogoms, bet ir pravers terapijos užsiėmimuose, skatinant sensorinę integraciją. Smėlis teka per pirštus kaip skystis, bet palieka rankas sausas, o tai sukuria unikalią pojūčių patirtį.

Kinetinis smėlis ir jo rinkinys yra kompaktiškas, o dėžutės išmatavimai – 25 x 18 x 11 cm – užtikrina, kad jį lengva bus susidėti ir laikyti. Rinkinyje esančių smėlio maišelių spalvos yra atsitiktinės, suteikiančios dar daugiau netikėtumo ir džiaugsmo žaidimo metu.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris2.08 kg
Išmatavimai7.50 × 99999.00 cm