Manikiūro žnyplutės odelėms karpyti Nghia C-04

18.19

Nghia C-04 manikiūro žnyplutės odelėms karpyti yra aukštos kokybės grožio įrankis, pagamintas iš nerūdijančio medicininio/chirurginio plieno.

Turime

Produkto kodas: 123145 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Manikiūro žnyplutės odelėms karpyti Nghia C-04

Nghia C-04 manikiūro žnyplutės odelėms karpyti yra aukštos kokybės grožio įrankis, pagamintas iš nerūdijančio medicininio/chirurginio plieno. Šis įrankis pasižymi itin tikslia pjovimo galia, suteikiantis naudotojui maksimalų komfortą ir patogumą atliekant manikiūro procedūras.

Dėl savo 6 mm dydžio ir 10,5 cm bendro ilgio, šios žnyplutės yra idealiai pritaikytos tiksliai ir švelniai pašalinti odėles aplink nagus, užtikrinant švarų ir tvarkingą manikiūro rezultatą. 40 g svoris užtikrina lengvą ir patogų įrankio valdymą, leidžiantį ilgiau dirbti nesijaučiant nuovargio.

Nghia C-04 žnyplutes galima saugiai sterilizuoti naudojant įvairius metodus, įskaitant karšto oro sterilizatorius, autoklavus ir rutulinius sterilizatorius, kad būtų išlaikytas aukščiausias higienos lygis. Sterilizacija autoklave vykdoma 121°C temperatūroje 15 minučių arba deaktyvuojant 132-134°C temperatūroje 3 barų slėgyje. Rekomenduojama laikytis sterilizatoriaus gamintojo nurodymų, kad būtų pasiektas optimalus sterilizavimo efektas.

Dezinfekuojant svarbu naudoti tik tuos dezinfekavimo skysčius, kurie yra skirti nerūdijančio plieno dezinfekcijai, ir griežtai laikytis gamintojų nurodymų bei instrukcijų, siekiant išvengti įrankių sugadinimo.

Nghia C-04 yra puikus pasirinkimas profesionalams ir asmeniniam naudojimui, ieškantiems aukštos kokybės, patvaraus ir patogaus manikiūro įrankio.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.0750 kg